تحریم هایی که تنها ثمره آن خرد شدن کمر مردم است!؟


ترامپ رئیس جمهور آمریکا چپ و راست باد در غبغب می اندازد و اعمال فشارهای روز افزون به ایران در مجامع بین المللی سخن می گوید!
اما در اینکه مشاوران اش به او خبرهای درست را می رسانند و یا مانند خدم و هشم پادشاهان قرن ها پیش تنها مشاوره و اخباری را به ایشان منتقل می کنند که مورد توجه پرزیدنت ایالت متحد باشد،،قابل درک نمی باشد!؟

ترامپ رئیس جمهور آمریکا چپ و راست باد در غبغب می اندازد و اعمال فشارهای روز افزون به ایران در مجامع بین المللی سخن می گوید!
اما در اینکه مشاوران اش به او خبرهای درست را می رسانند و یا مانند خدم و هشم پادشاهان قرن ها پیش تنها مشاوره و اخباری را به ایشان منتقل می کنند که مورد توجه پرزیدنت ایالت متحد باشد،،قابل درک نمی باشد!؟
ترامپ که هرگز به سلامت روانی اش هیچ اعتمادی وجود ندارد،به مانند تمام روسای دولت های غربی در وهله نخست در پی منافع مردم و کشور متبوع خود می باشد ،و هر فرصت و پتانسیل موجود در دنیا را به سود آمریکا مبدل می نماید!در این ذره ایی شک و تردید نکنید،یک روز با سعودی ها در مراسم مذهبی رقص شمشیر اجرا می کند تا قرارداد های تسلیحاتی پر منفعت را منعقد نماید ،روز دیگر رهبران کشورهای بلوک شرق مانند آبدارچی ها رفتار می کند تا هزینه استقرار پایگاههای نظامی اش را بزور از جیبشان بیرون بکشد و خلاصه اینکه مانند آفتاب پرست در هر مکان و موقعیت بستگی به شرایط به همان رنگ بدل می شود!؟
دنیا را کنار بگذاریم و بپردازیم به سرزمین مادری مان ایران که چهل سال است به دست ضحاکان به اسارت گرفته شده است.ترامپ درباره فشار و تحریم برای برندازی و تغییر رژیم آخوندی زیاد حرف می زند و از تحریم های متعدد برای فشار آوردن به حاکمان قدرت در ایران بعنوان ابزار فشار یاد می نماید!؟
اما آنچه در عمل به وضوح مشخص است این فشارها و تحریم های اعمال شده نه تنها حاکمان ایران را تضعیف و مستاصل نکرده است ،بلکه این امکان را به سران قدرت و حلقه وابستگان شان برای پولشویی،احتکار ،و دور زدن تحریم ها و سودهای چند برابری ایجاد نموده است!؟
ترامپ اگر واقعا دلسوز و خواهان کمک به مردم ایران است که بعید می دانم ! در گام نخست از کشور متبوع زده و تمام سران رژیم از نماینده مجلس تا پایین ترین منسب رژیم و خانواده هایشان که دارای پاسپورت آمریکایی می باشند را لغو تابعیت نموده و اموال و ملک های چند میلیون دلاری ایشان را به نفع ملت ایران مصادره و تحت نظارت بین المللی در بانک های معتبر تا زمان برندازی ضحاکان به امانت بگذارد!
ایشان به سران دولت کانادا که چند سالی هست که بهشت اختلاسگران و چپاولگران وابسته به رژیم ایران است دستور اخراج و مصادره اموال این جماعت را هم صادر نمایند!به هم پیمانان خویش در انگلیس ،آلمان و سوئیس بگوید تمام انگل زاده های سران رژیم که در این کشورها مشغول به تحصیل و بیزینس می باشند را به ایران بازگردانند و تمام و کمال مستغلات و سرمایه گذاری های ایشان به نفع مردم ستمدیده ایران بلوکه و مصادره شود!؟
آن زمان اگر آقای ترامپ همین سه مورد را اجرایی نمود ،قول شرف خواهم داد که خود و همه دوستان و آشنایانم در صف نخست مریدان ترامپ حرکت نموده و هرچه بگوید چشم و گوش بسته اجرا نماییم.
اما مانند روز برای همگان روشن است که این موارد ذکر شده اجرایی نخواهد شد زیرا منافع آمریکا ،کانادا ودولت های اروپایی در دوام رژیم ضحاک آخوندی است تا بتوانند نفت و گاز را به یک سوم قیمت جهانی خریداری نمایند و با ایجاد شبکه های مافیایی سرمایه ملی ایران را با بهانه تحریم با مبالغی نازل در اختیار گیرند تا روزی که زورشان برسد!؟
این میان مردم ستمدیده ایران زیر بار گرانی دلار که این هم بازی کثیف سیستم آلوده داخل است قدرت خریدشان کمتر و کمتر شود و گردن سران زور کلفت تر از پیش شود و ککشان هم نگزد.........

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: