خونگیری مشکوک از دانش‌آموزان دختر

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین بیان داشت: در جریان خونگیری مشکوک از دانش‌آموزان دختر، سه نفر از عوامل اجرایی دبیرستان بازداشت شدند. حسین بی نیاز اظهار کرد: در جریان خونگیری مشکوک از دانش‌آموزان دبیرستان‌ دخترانه در شهر تاکستان، که براساس آن فردی با ورود به مدرسه اقدام به تست خون دانش‌آموزان دختر آن دبیرستان با استفاده از سرنگ مشترک کرده بود، سه نفر از عوامل این مدرسه برای انجام بازجویی‌های بیشتر احضار و در نهایت بازداشت شدند.

حسین بی نیاز اظهار کرد: در جریان خونگیری مشکوک از دانش‌آموزان دبیرستان‌ دخترانه در شهر تاکستان، که براساس آن فردی با ورود به مدرسه اقدام به تست خون دانش‌آموزان دختر آن دبیرستان با استفاده از سرنگ مشترک کرده بود، سه نفر از عوامل این مدرسه برای انجام بازجویی‌های بیشتر احضار و در نهایت بازداشت شدند.
وی افزود: مدیر، معاون آموزشی و مربی بهداشت مدرسه بازداشت شده‌اند تا بازجویی‌های بیشتری انجام شود. عوامل مدرسه نباید به این سادگی فردی را که هیچ نامه‌ای از آموزش و پرورش نداشت به مدرسه راه می‌دادند.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: فردی که وارد مدرسه شده و اقدام به تست قند خون 30 نفر از دانش‌آموزان دختر کرده است، پسر جوان 17 ساله‌ای بود که به نظر می‌رسد با یکی از دانش‌آموزان آشنا بود.
بی‌نیاز بیان کرد: این فرد مجوزهای مربوطه از جمله کارت هلال احمر را جعل کرده و با پوشیدن کاور جمعیت هلال احمر وارد مدرسه شد. البته طبق اعلام مرکز بهداشت تاکستان، دانش آموزان مورد بررسی‌های دقیق قرار گرفته و خوشبختانه هیچ کدام براثر این حادثه دچار مشکل و بیماری نشدند.
وی گفت: هم اکنون مشکل اصلی این است که چرا عوامل مدرسه به این آسانی اجازه ورود این فرد را به حریم مدرسه داده و از آموزش و پرورش منطقه استعلام لازم را انجام نداده‌اند.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش در پایان تأکید کرد: مدیر این مدرسه که جزو مدارس وابسته به آموزش و پرورش است هم اکنون از کار تعلیق شده است.

 

Image result for ‫خونگیری مشکوک‬‎

منبع: 
موج نیوز
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: