"قاسم سلیمانی" جایگزین احتمالی "آخوندی"

عضو کمیسیون شوراهای مجلس از قطعی‌شدن معرفی قاسم سلیمانی به‌عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی خبر داد. حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی اقتصاد، صنعت و معدن و تجارت به مجلس گفت: احتمالاً این اسامی فردا به مجلس معرفی می‌شوند.(28مهر)

حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی اقتصاد، صنعت و معدن و تجارت به مجلس گفت: احتمالاً این اسامی فردا(امروز) به مجلس معرفی می‌شوند. 

وی با بیان اینکه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز از سمت خود استعفا داده است، ادامه داد: احتمالاً با پذیرش این استعفا از سوی رئیس‌جمهور گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی نیز فردا به مجلس معرفی شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: طبق اطلاعاتی که بنده کسب کرده‌ام دولت با  قاسم سلیمانی استاندار ایلام برای تصدی وزارت راه و شهرسازی صحبت‌هایی را انجام داده و وی فردا از سوی دولت به‌عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، عباس آخوندی، وزیر راه و ترابری دیروز نامه استعفای خود را که در تاریخ 10 شهریور ماه خطاب به رئیس جمهور نوشته شده است در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرد.

طبق توافق دولت و مجلس،  فردا(امروز) وزرای پیشنهادی به هیئت رئیسه مجلس معرفی خواهند شد

پایان خبر/

(خبر مربوط به روز گذشته و استعفای آخوندی پذیرفته شد )

 

"قاسم سلیمانی" جایگزین احتمالی "آخوندی"

منبع: 
تسنیم
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: