استیضاح وزیر کشور تقدیم هیات رییسه مجلس می شود

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی «اصغر سلیمی» با اشاره به جلسه روز سه شنبه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر کشور با ٢۴ امضا و در ١٢ محور تقدیم هیات رییسه مجلس می شود. وی افزود که وزیر در این جلسه حضور نداشت

«اصغر سلیمی» با اشاره به جلسه روز سه شنبه اول آبان ماه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز به موضوع استیضاح وزیر کشور رسیدگی شد که البته وزیر در این جلسه حضور نداشت.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سه هفته قبل بحث استیضاح وزیر کشور با ۲۲ امضا و در ١٢محور و با حضور وزیر مورد بررسی قرار گرفت که پس از توضیحات وزیر ١٧نفر از نمایندگان امضا خود را پس گرفتند و مجددا استیضاح امروز با ٢۴ امضا به کمیسیون ارایه شد که چون محور این استیضاح همان ١٢محور قبلی بود لذا آقای «رحمانی فضلی» در کمیسیون حضور نیافتند.
وی ادامه داد: در نهایت قرار شد تا استیضاح وزیر کشور با ۲۴ امضا تقدیم هیئت رئیسه شود تا هیئت رئیسه در این زمینه تصمیم گیری کند.
سخنگوی کمیسیون شوراها همچنین با اشاره به حضور وزرای پیشنهادی صنعت و راه گفت: آقایان «رحمانی» و «اسلامی» برنامه های خود برای این وزارتخانه ها تشریح کردند و نمایندگان نیز دغدغه های خود در این حوزه ها را بیان کردند./

 

http://shabestan.ir/detail/News/735655

 

منبع: 
خبرگزاری شبستان
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: