جمهوری استعماری ایران و ساخت هنرمند و قهرمان ملی برای آزربایجان

مخاطب ما کور و کر و لال است...

1

جمهوری اسلامی استعماری، انسان‌های بیسواد را مایه ی کنترل احساسات مردم آزربایجان می کند.

سالها با همین افراد یاشاسین آزربایجان را داد می زند و بعد در واپسین لحظه گلوله را بر قلب آزربایجان شلیک می کند. جمهوری استعماری، آزربایجان را در چهارچوبی تعریف می کند که تابعی از ایرانچیلیق و مرکزیت گرایی است.

این جمهوری استعماری از کسانی حمایت می کند که با کار و جنجال و هیاهو و پروپاگاندا یاشاسین آزربایجان بگویند و میلیونها تورک را به شور و هیجان وادارند اما جمله ی نهایی را به نفع استعمارگرها بنویسند.

این هنرمندان و مبارزان مدنی که از جانب جمهوری استعماری کنترل و هدایت می شوند در بعضی موارد نگران فروپاشی مرکزیت هستند و به جمهوریت استعماری هشدار می دهند که حقوق زبانی و فرهنگی اقوام را رعایت کند تا فرو نپاشد. 

جمهوری اسلامی استعماری  به این نوع طرز تفکر احتیاج دارد و آنها را حمایت می کند. این به اصطلاح مبارزان و هنرمندان را با حمایت های بی دریغش در کشورهای همسایه و در مدیاهای داخلی و خارجی تحت نفوذش صاحب سخن می کند چون از این نکته مطمئن هست که جمله ی نهایی در تایید استعماریت بسته خواهد شد. برای همین هزینه های زیادی می کند که آنها را قهرمان ملی و هنرمند ملی آزربایجان نشان دهد.

در آینده کارهای میدانی و نوع سخنرانی های بعضی از این افراد را رمزگشایی خواهم کرد تا بهتر و بیشتر با شیوه های پنهان جمهوری استعمارگری آشنا شوید.

با هیچ بنی بشری در خصوص آزربایجاتچیلیق و تورکچولوک شوخی نداریم. جمهوری استعماری و نوچه ها و قهرمانها و هنرگندهای ساختگی اش باید بدانند که ما جغرافیای سیاسی و فرهنگی خویش را بازیچه ی نفوذی هایش نخواهیم ساخت.

نفوذی هایی که تصور می کنند منجی و لیدر و قهرمان و هنرمند آزربایجان و جهان تورک هستند اما همه ی اینها در سطح بازیهای سیاسی رخ می دهد. شما را بر اعماق استقلال و وطن و جمهوریت ما راهی نیست. با همین محبوبیت های کذایی و ساختگی خویش که توسط حمایت های پیدا و پنهان جمهوری استعماری به دست آورده اید خوش باشید. چون شما همه تان تاریخ مصرف دارید. چهره های ساختگی همیشه در یک برهه از تاریخ و توسط سازندگانشان می شکنند.

 

 2

قهرمانسازیهای ساختگی و ادا و اطوارهای عقیم که توسط حکومت استعماری هدایت می شود بلای جان حرکت ماست. کسانی منجی آزربایجان خواهند بود که با تمامیت سلطه گری مبارزه کنند. نمی شود حامی خامنه ای و سپاه و اصولگرایی بود و جدال را طبق خواسته ی استعمارگرهای دینی مثلاً به سمت اصلاح طلبی و سلطنت طلبی کشاند. خواسته های ما صرفاً هنری و زبانی و اجتماعی نیستند. ما ازسطح خواسته های فرهنگی به عمق استقلال طلبی سیاسی و تعیین حق سرنوشت رسیده ایم. جنگ و لک بازیها به درد حرکت ما نمی خورد. فریب بازیهای انحرافی استعمارگران را نخواهیم خورد. نسل جدید و آگاه ما بیدار است.

 

3

زن به باتلاق افتاد و شروع به داد و فریاد زدن کرد. مرد پشت به او کرده بود و منظره ی روبرویش را می نگریست. زن بر باتلاق فرو رفت و جان داد. زن هرگز نفهمید که از یک کر و لال مادرزادی طلب کمک کرده بود.

حقیقت این است که در خاورمیانه مخاطب ما کر و لال است.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: