حسابمان را بسته اند، ویکتوریا آزاد می گوید سکوت کن

حساب بانکی ما را بخاطر کلمه ایران بسته اند، ویکتوریا آزاد چه می گوید،،سکوت کن چون اعتراض توبه نفع رژیم اسلامی خواهد شد!بحثی پیرامون تحریم های امریکا ، آیا داروها ، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی عملا تحریم است؟
تحریم های آمریکا شامل حال ایرانگلوبال هم شد وحساب بانکی آن مسدود گردید
 
ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده ،  و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea  دانمارک باز کرده است. پس از آغاز تحریم های آمریکا ، نامه ای ازبانک دریافت کردیم مبنی بر این که بخاطر سیاست آمریکا علیه ایران ، بانک Nordea از ترس تحریم شدن، حساب ایرانگلوبال را در تاریخ 30 ژانویه 2019  خواهد بست. ما در پاسخ بانک نوشتیم ، درست است، کلمه ایران، پسوند گلوبال است ولی ما نه تنها جمهوری اسلامی ایران نیستیم بلکه درست در مقابل آن و اپوزسیون
 

رژیم اسلامی ایران هستیم. و به همین خاطر طی نامه ای اهداف و برنامه های حقوق بشری سایت ایرانگلوبال  را به دو زبان دانمارکی و انگلیسی برای بانک Nordea ارسال کردیم ولی پاسخی از آن بانک نشنیدیم. در عکس  کل نامه را کپی کرده ایم  که چگونه تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی دامن مخالفین رژیم اسلامی را هم گرفته است.

موضوع مسله ما نیست(من می توانم براحتی بانک را عوض کنم یا نام انجمن را تغییر دهم ) ، بلکه آنچه به نام تحریم های هوشمند از سوی رییس جمهور آمریکا مطرح شده زیر سوال جدی است، که می تواند شامل تحریم دارو هم شامل بشود. بانک ها بسیار مراقب هستند که هر چه کاربر بنام ایران دارند  را از لیست مشتریان خود حذف نمایند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر آ. ائلیار

نظر : 
مسئله ساده را پیچیده نکنید!
-----
بعضی ها مسئله ی ساده را تبدیل میکنند به یک « کلاف سر در گم»، و نمی توانند از آن بیرون بیایند.

1- تحریم عملی ست « دو قطبی، منفی-مثبت». منفی ست چون «جامعه» را تحت فشار قرار میدهد. مثبت است چون «حکومت» را تحت فشار قرار میدهد.

مشکل را هم دو طرف « ایران-آمریکا» درست کرده اند.
مشکل ساز اول « طرف ایران» است. دوم آمریکا.
ایران سیاست « خارجی-داخلی» خود را درست کند، مشکل تحریم یک طرف می یابد. از قراز معلوم آمریکا هم آنرا « رفع» میکند.
که تصورش مشکل است.

2- تحت « فشار بودن جامعه» نیز دو قطبی ست. منفی-مثبت.
مثبت است ، چون جامعه ی تحت فشار، «متوجه» میشود، این «فشار» را « سیاست خارجی-داخلی» نادرست حکومت ایجاد کرده است. که نمی تواند مملکت را اداره کند و موجب آزار است.
منفی ست، چون « دست رسی مردم به حداقل امکانات زیست را باز هم کاهش میدهد».
عدم انتشار شده: 
false

عنوان مقاله: 
حسابمان را بسته اند، ویکتوریا آزاد می گوید سکوت کن
نظر : 
آقای توکلی با سلام
تحریمهای امریکا هوشمندانه نبوده و درک بنگاه های مالی و اقتصادی نیز از این تحریمها الوده به ترس و ریسک ناپذیری است. انها از انطرف بام به زمین افتاده اند. شما در رابطه با ترس بانکهای اروپایی از نام ایران در حسابها بیان کردید، بگذارید من هم مثالی واقعی بزنم تا متوجه شویم این ترس و دلهره تا کجا پیش رفته و خواهد رفت.
بیش از سه سال است که یک شرکت مواد غذایی ایرانی برای انتقال تکنولوژیک در رابطه با بهبود کیفیت محصول خود با شرکتی اروپایی در حال مذاکره است. امسال قرار بود شرکت ایرانی بازدیدی یک روزه از این طرح در کارخانه ای در یک کشور آسیایی داشته باشد تا بتوانند صحیحتر تصمیم خود را بگیرند.
شرکت اروپایی مادر درست یک هفته به بازدید مانده از ترس تحریم ها قرار بازدید را کنسل کرد، چون نمی دانست!!!! در صورت اطلاع آمریکا از این بازدید!!!! چه بر سر روابط تجاریش با امریکا میاید.

عدم انتشار شده: 
false