سخنراني رضا پهلوی، سلطنت و گروه فرشگرد

مناظره احمد هاشمی ومهرداد رشيدي
در باره سخنراني رضا پهلوی در موسسه واشنگتن ،سلطنت و گروه فرشگرد مناظره احمد هاشمی ومهرداد رشيدي
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر محسن کردی

نظر : 
خوشمان آقا سازاخ... واقعا از
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای محسن کردی عزیز، من منظور ادبیات شما را در مورد متن( بقول آقای قاطبه لطفا شکر نخورید ) را دقیقا متوجه نشدم، می شود آنرا طبق موزاین سکولار دمکراسی برای خوانندگانی مثل من بشکافید و دقیقا منظورتان را توضیح دهید، تا خدای نکرده از نوشته شما برداشتی توهین آمیز استنباط نشود، و اگر هم منضور توهین آمیزی دارید، لطفا خجالت نکشید دقیقا مکنون قلبیتان را بنویسید تا این فرهنگ والای هواداران آقای رضاپهلوی که روشنفکرش شما باشید برای همگان آشکار گردد، در هر حال خیلی مفید خواهد بود که خوانندگان سایت ایران گلوبال فرق بین دمکراسی چاله میدانی و عشرتکده ائی را با دمکراسی فکری و عقیدتی را بهتر بشناسند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

نظر : 
آقا سازاخ... بقول آقای قاطبه لطفا شکر نخورید.. قند نشکنید. همه مخالفان رضاپهلوی حتا اگر مثل بسیاری ایرانیان پیتزایی و بقالی داشته باشند کارگر زحمت کش هستند اما طرفداران رضاپهلوی قنادی باز کرده اند و مگس میپرانند. غرض از مزاحمت فقط این است که به اطلاع برسانم اتفاقا کسب و کار ما هم بد نیست و مگس نمی پرانیم. یه وقتایی هم برای خمیازه کشیدن در پاسخ اونهایی که در ایران چپ و راست جاویدشاه مینویسیند روی دیوار و رضاشاه روزت شاد جمع میشیم یه جا و خمیازه میکشیم. همین!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
فوجی از ساواکی ها و گارد شاهنشاهی و ارتشی وفادار به شاه و فرزندانشان در لوس آنجلس (یا تهران جلس ) دور هم جمع شدند، و اکثرا هم دکان بقالی و آجیل فروشی و چلو کبابی باز کردند، و تعدادشان هم آنقدر زیاد است که مگس می پرانند، و صبح تا عصر کارشان فقط لایک کردن سخنان رضا پهلوی و بد و بیراه نوشتن به مخالفین او می باشد، آنها در دنیای مجازی، بخاطر بیکاری، شاید آمار به چشم خوری داشته باشند، ولی در داحل کشور هیچگونه پایگاه چشمگیر مردمی ندارند، و آنچه که مهم است داخل کشور است، و خواست واقعی مردم ،،،،، بقول معروف با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.
عدم انتشار شده: 
false