تظاهرات کفن پوشان طومار نویس بر علیه نماینده سراوان در نماز جمعه

خبر دریافتی:

بر طبق گزارشات رسانه های بسیجی و انقلابی وابسته به سپاه پاسداران امروز انجمن های بسیجی دانشگاهها بعد از نماز جمعه تهران و برخی از روستاهای شهیدپرور ایران اسلامی دست به تظاهرات و شعار دادن بر علیه نماینده سراوان نمودند و خواهان برکناری و محاکمه او شدند.

 خبر دریافتی:   این رسانه های اصولگرا فراخوان وسیعی را برای دعوت به تظاهرات صبح فردا  شنبه یکم دی ‌ماه در اعتراض به برخورد نماینده سراوان به کارمند گمرک، مقابل مجلس شورای اسلامی منتشر نموده اند و از اعضای انجمن های بسیج تمام دانشگاههای تهران و حومه و امت مومن و انقلابی شهیدپرور و کفن پوش درخواست شرکت در تظاهرات فردا بعنوان یک وظیفه شرعی و انقلابی کرده اند.

در حمایت از برادران و خواهران آتش به اختیار و انقلابی مومن داخل کشور؛ قرار است برخی از آتش بیاران بظاهر اپوزیسیونی خارج نشین نیز در مقابل سفارت های جمهوری اسلامی در فرانسه, آلمان, اطریش, انگلیس, سوئد, ایتالیا و بلژیک در حمایت از کفن پوشان مومن داخل کشور  اعلام همبستگی کنند. شعار محوری این تظاهرات هم این است "تا نماینده سراوان کفن نشود, این وطن وطن نشود". در خارج از کشور نیز تعدادی از احزاب و شخصیت ها به همراه انجمن روزنامه نگاران متعهد و انقلابی اعلام همبستگی نموده اند.

 تا به اکنون بیش از چهار هزار و دویست سی و یک حزب و انجمن اسلامی اصولگرا از جمله مجمع نیروهای انقلابی خط امام, مجمع اسلامی بانوان شهید پرور, مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه جنوب قم, حزب مؤتلفه اسلامی شاخه بازار تهران, جمعیت ایثارگران کفن پوش انقلاب اسلامی, انصار حزب‌الله, دفتر نمایندگی حزب الله لبنان در تهران, جماعت اسلامی طلبه های حوثی مقیم تهران, انجمن اسلامی برادران قاچاقچی مستقر در گمرکات کشور, و ستاد مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاههای ایران اسلامی, اعلام آمادگی برای شرکت در تظاهرات دشمن شکن فردا را کرده اند.

.                                     انتهای پیام/    و نه پایان خبر         ١١٨٧٤٠٣٧      ١٣٩٧/۹/۳۰

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

عنوان مقاله: 
تظاهرات کفن پوشان طومار نویس بر علیه نماینده سراوان
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیش از چهار هزار انجمن و حزب و گروه بیانیه برای حضور در تظاهرات امروز دادند. اما فقط حدود صد نفر جمع شدند
عکس تظاهرات بسیجی های ساندیس خور را در مقابل مجلس (امروز شنبه) در لینک زیر ببینید

https://www.mashreghnews.ir/photo/921823/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AA%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86