جان بهنام ابراهیم زاده در خطر است!

۱۳ روز از بازداشت بهنام ابراهیم زاده می گذرد. جای نگهداری وی، که پیش از این نیز ۸ سال زندانی سیاسی جمهوری اسلامی بوده است، معلوم نیست. مأموران هنگام بازداشت بهنام علاوه بر گوشی خودش، تلفن همراه نیما، فرزند خانواده، را نیز ضبط کردند و عملاً ارتباط خانواده با جهان بیرون قطع گشته است

 

جان بهنام ابراهیم زاده در خطر است.

این فعال عرصه های انسانی ، چهارشنبه شب ۲۱ آذر ۹۷ توسط نیروهای امنیتی تهران در خانه اش بازداشت گردید.

خانواده از طریق پلیس امنیت تهران پیگیر وضعیت بهنام شدند که پاسخ آنها این بود : بروید ، خودش تماس می گیرد !؟ . شوربختانه در هنگامه بداخلاقی در میان فعالان ، همینطور بی توجهی رسانه های بزرگ که بدنبال مطامع خود هستند و در انتظار اخبار بزرگی همچون مرگ مبارزان در زندان همانند آنچه بر سر زنده یاد وحید صیادی نصیری ، فعال سیاسی ، پس از ۶۰ روز اعتصاب غذا در زندان لنگرود قم ، آمد .

آیا عیار و میزان نزد شما فعالان گرامی و رسانه ها ، نام های درشت است که خود ساخته اید ؟

دیگر مبارزان زندانی ریزتر هستند ؟

۱۳ روز از بازداشت بهنام ابراهیم زاده می گذرد، جای نگهداری او معلوم نیست، ماموران هنگام بازداشت بهنام علاوه بر گوشی خودش ، تلفن همراه نیما فرزند خانواده را نیز ضبط کردند و عملا ارتباط خانواده با جهان بیرون قطع گشته.

همگان می دانید که نیما درگیر بیماری سرطان است و بهنام در تلاش بود که او را برای معالجه به خارج ببرد اما مشکلات عظیم مالی دست و پایش را بسته بود.

در این میان هرگونه استرس و ناراحتی وضعیت نیما را که هر روز در راه بیمارستان محک در رفت و آمد است تشدید می کند .

بهنام ابراهیم زاده پس از ۸ سال زندان همچنان مردانه پای در میدان مبارزه گذاشت ، کنار خانواده زندانیان دربند بود ، مدتها به آسیب دیدگان زلزله سرپل امدادرسانی می کرد و حتا در آنجا توسط اطلاعات کرمانشاه بازداشت و زندانی شد که باز هم پس از آزادی همچنان فعال بود.

چرا بهنام و خانواده اش را تنها گذاشتیم ؟؟؟ .....

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: