محمود هاشمی شاهرودی، جنایتکاری که به گور رفت

منتظر می مانم تا روز لاری جانی و قاسم شعبانی و محمد حسین شاملو احمدی و حسن تردست و حسین کرمی و شکنجه گرانی همچون مؤمنی در زندان اوین و .... فرا برسد....ظالمان در هیچ گوشه ای از جهان پناهگاهی نخواهند یافت وقتی هزاران هزار دادخواه بدنبال استیفای حق خویش و عدالتی هستند که از عزیزانشان دریغ شد

اکنون سید محمود شاهرودی عراقی، همان جنایتکاری که حکم اعدام بیش از دو هزار نفر را امضا کرد، همانکه دخترم چندین نامه برایش نوشت و بی گناهی خود را به او فهماند، همانکه وقتی بال بال میزدم برای نجات دخترم سکوت کرد و به لاری جانی نگفت که با دلایل فراوانی بی گناهی این دختر ثابت شذه، همانکه سودای رهبری داشت و آرزویش را به گور برد، از این دنیا رفته است .

چهار سال قبل , ریحانه گفت در دادگاه خالق هستی و در دنیای باقی متهم میکند تمام کسانی را که در شکنجه و قتلش دخالت داشته اند. همه جانیان باید بدانند که حتی اگر با همکاری خبرچینهایشان بتوانند از دست دادخواهان در کشورهای خارجی فرار کنند (آنچنانکه او شبانه از بیمارستان دکتر سمیعی در هانوفر آلمان فرار کرد) هرگز نخواهند توانست از دست فرشته مرگ بگریزند و دیر یا زود باید روبروی کسانی قرار گیرند که با دستور یا دسیسه انان کشته شده اند .

میدانم شادی در مرگ هیچ انسانی زیبا نیست . ولی نمیدانم چرا خوشحالم! مرگ ان جنایتکار که حداقل دوهزار نفر را به قتل رساند بر تمام دادخواهان مبارک باد. امیدوارم هر روز یکی از اعضای هیات های مرگ , که از ابتدای انقلاب تا امروز, باعث مرگ هزاران مرغ چمن و سرو سهی شده اند , بی انکه دست دادخواهان به خونشان الوده شود در دنیای باقی مورد خشم خداوند قرار گیرند .

اه که نمیدانید چقدر خوشحالم . بعد از مدتها ته دلم قند اب شد .چرا که میدانم دخترم در کنار بیش از دوهزار نفر دیگر. به جای ما مادران دردکشیده بر سر سید جانی فریاد میکشد . منتظر میمانم تا روز لاری جانی و قاسم شعبانی و محمد حسین شاملو احمدی و حسن تردست و حسین کرمی و شکنجه گرانی همچون مومنی در زندان اوین و .... فرا برسد .

عکس: جنایتکار را در حالیکه گوشه عمامه اش را روی صورتش کشیده و چتر سیاهی سعی در پنهان کردنش دارد در حال فرار از بیمارستان دکتر سمیعی واقع در هانوفر المان به مقصد تهران نشان میدهد. در حالیکه معالجاتش ناتمام مانده بود. همه ظالمان باید بدانند که در هیچ گوشه ای از جهان پناهگاهی نخواهند یافت وقتی هزاران هزار دادخواه بدنبال استیفای حق خویش و عدالتی هستند که از عزیزانشان دریغ شد.

 

محمود هاشمی شاهرودی در حال ترک پنهانی بیمارستان دکتر سمیعی در هانوفر آلمان، در دی ۱۳۹۶

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
شاهرودی
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از نامه مادر نسرین٬ خطاب به فرزندان شاهرودی
زمانی که پدر شما زنده بود و درباره مرگ و زندگی انسانها تصمیم میگرفت٬ هزاران انسان را٬ که اکثریت قریب به اتفاق آنها بیگناه بودند٬ به جوخه های مرگ سپرد و هزاران−هزار مادر و پدر و فرزند را برای همیشه عزادار کرد.
هرچند که شما مسئول قتل و جنایتی که پدر شما مرتکب شده است نیستید. ولی اگر این جنایات عظیم را محکوم نکنید از این اعمال فجیع پدرتان فاصله نگیرید٬ من شما را شریک جرم پدر جلادتان محسوب میکنم.
و وای بحال شما٬ اگر از پس امروز فردایی باشد. که نان شبتان و ثروت بیکرانتان در سایه مرگ بهترین فرزندان وطن٬ مهیا شده است.

عنوان مقاله: 
بیگانه ای که به گور رفت
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر مرگ این جنایتکار متولد نجف برای اسلام باز گشت بسوی الله باشد باید برای جریان چپ عاملی باشد تا پرونده سیاه این مهاجر جانی را برای افکار عمومی باز کند . متاسفانه نه سازمان فداییان ونه حزب طبقه کار گر ونه جریانات دینی درون کشور در باره مرگ این قاتل حرفه ای مطلبی منتشر نکرده اند .
این پلید اجنبی با ایمان به محمد و خمینی و همکاری با ادمکشان نظام مانند مرتضوی مرتکب صدها اعدام وقتل مردم ایران شده است .چگونه میتوان چشم از این همه جنایت فرو بست و در باره این درنده خون اشام سکوت کرد ؟ ترور های برون مرزی و درون بدون امضا این ابلیس ممکن نبود .
همانگونه که روح پلید این جنایتکار بیگانه بسوی سرزمین وحی پرواز میکند باید جسم ناپاک او هم به نجف باز گردانده شود که خاک ایران را الوده به میکروب اسلامی نکند .
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، امروز چهارشنبه پنجم دی ماه سال ۱۳۹۷ است، پانزده سال پیش در چنین روزی در تاریخ آدینه پنجم دی ماه سال ۱۳۸۲ زمین لرزه ای در شهر بم در استان کرمان رخ داد و پنجاه هزار تن کشته شدند و ده ها هزار تن نیز زخمی و بی خانمان شدند.

از سوی دیگر رسانه های رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه هرگز و در هیچ سالی از این رویداد یاد نمی کنند و به آن می پردازند که فلان حضرت آیت الله در فلان سال آیا پس از سرفه کردن عطسه کرد و یا پس از عطسه کردن سرفه کرد؟

امروز نیز رسانه های رژیم آخوندی چسبیده اند از این که حضرت آیت الله شاهرودی پس از رفتن به بهشت آیا چلوبرگ خورده است یا باقلاپلو با مرغ و یا در کنار رفسنجانی فسنجان خورده است با پسته رفسنجان؟

این ویژگی رژیم دوزخی ولایت فقیه است که جز عمامه داران هوادار رژیم هیچکس را آدم حساب نمی کند و از سرزمین ایران دوزخی بی همتا در جهان ساخته است!