حسین دهباشی به ۴ماه حبس محکوم شد

حسین دهباشی مستندساز و سازنده فیلم انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در پی شکایت سید حسن قاضی‌زاده هاشمی به ۴ ماه حبس قطعی در زندان محکوم شد.

حسین دهباشی مستندساز و سازنده فیلم انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در پی شکایت سید حسن قاضی‌زاده هاشمی به ۴ ماه حبسقطعی در زندان محکوم شد. او این خبر را با انتشار پستی توییتری اعلام کرد و نوشت:

«اگر از احوال این رفیقتان جویا باشد، حکم ۴ ماه حبس قطعی به جهت شکایت دولت (وزارت بهداشت) در باب تشویش اذهان عمومی در مرحله تجدید نظر نیز عیناً تایید و به اجرای احکام ابلاغ شد؛ و فدای سر شما و انشاالله کفاره گناه ناخواسته در تبلیغ اهل نالایق قدرت».

حسین دهباشی به ۴ ماه حبس قطعی در زندان محکوم شد

شایان ذکر است؛ سال گذشته دهباشی نقدی بر سخنان وزیر سابق بهداشت در مورد دلایل ترور شهید مطهری نوشته و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود. پس از انتشار این نقد از سوی دهباشی و با توجه به خطاب قرار دادن شخص قاضی‌زاده هاشمی، مجموعه وزارت بهداشت به طرح شکایت از دهباشی پرداخت.

سرانجام پس از گذشت یک سال از شکایت قاضی زاده هاشمی از دهباشی و مراجعات مکرر به دادگاه، حکم قطعی حسین دهباشی صادر و او به ۴ ماه حبس محکوم شد.

حسین دهباشی به 4 ماه حبس قطعی در زندان محکوم شد

منبع: 
تسنیم
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: