گفتگو با اريو شباني در باره احزاب چپ و راست ،فرشگرد

در أين گفتگوي زنده ،كيانوش توكلي ابتدا در باره شكاف دو نسل كه چيزي در حدود سي سال است و اين مصاحبه را گفتگوي دو نسل ناميد و به طرح سؤالات پرداخت ،أز جمله :
شاخص سنجش احزاب رأست و چپ چيست؟
مباني فكري -سياسي احزاب رأست كدامند و تفاوت ان با احزاب در چيست ؟
فرشگرد و هواداران رضا پهلوي را مي شود در چارچوب احزاب رأست ارزيابي نمود؟ودر پايان به سوالات اون لاين حاضرين پاسخ داد:

گفتگو با اريو شباني در باره احزاب چپ و راست ،فرشگرد ،رضا پهلوي و...

 

در أين گفتگوي زنده  ،كيانوش توكلي ابتدا در باره  شكاف  دو نسل كه چيزي در حدود  سي سال است و اين مصاحبه را گفتگوي دو نسل ناميد و به طرح سؤالات  پرداخت ،أز جمله :

شاخص  سنجش احزاب رأست و چپ چيست؟

مباني فكري -سياسي  احزاب رأست كدامند و تفاوت ان با احزاب در چيست ؟

فرشگرد و هواداران رضا پهلوي را مي  شود در چارچوب احزاب رأست ارزيابي نمود؟ودر پايان به سوالات اون لاين  حاضرين پاسخ داد:

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آیا ایندوفیدوالیسم همانند تفکرات شیعوی یعنی
فکر کردن مطلق به منافع خود و نادیده گرفتن منافع جامعه است؟ قطعا نه! ایندوفیدالیسم علمی به معنای برخورد حیوانی با جامعه نیست، بدین شکل که من اگر نتوانم مراقب خودم باشم نمی توانم به خودم و جامعه مفید باشم، بدین مفهوم نیست که من زنده باشم و نابودی جامعه هیچ اهمیتی برایم نداشته باشد، در هواپیما در بدو ورود مرتبا مسافران را آموزش می دهند که در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در وحله اول والدین جلیقه نجات خود را بپوشند ، و بعدا کودکان خود را کمک کنند تا جلیقه نجات بپوشند، یعنی اگر مادران در موضع امنی واقع نشوند نمی توانند کودکان خود را نجات دهند، آیا کودکان چون ضعیف هستند فراموش شدند؟ نه! اتفاقا با برخورد علمی نجات آنها مد نظر است و والدینی که خود در حال خطر هستند، نمی توانند فرزندان خود را نجات دهند و در مقوله های اجتماعی هم بدین منوال است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اریو عزیز، من به شخصه با عقاید شما در مورد ایندوفیدوئالیسم ( ارجهیت منافع فردی )کاملا موافقم، و دولت باید کوچک باشد، استعدادهای نهفته در جامعه باید شانس شکوفائی و ارتقا داشته باشند، ولی متاسفانه تمام این افکار در چهار چوب پان ایرانیسم مدفون می گردد، چون پانیرانیسم مرضی است علاج ناپذیر، چون از بچگی در مدارس در مغز ما فرو کرده ند که شعر بنی آدم سعدی بر سر در سازمان ملل ثبت شده!؟!؟ آیا شما توانستید آنرا در نیویورک پیدا کنید؟!؟! قطعا نه، اولین وظیفه راست کنسرواتیو، مرزبندی قطعی و جدی با پانیرانیسم و داستانهای تخیلی کورش و لوح حقوق بشر می باشد، آیا شما بعنوان یک کنسرواتیو راست توانستید همچو شجاعتی داشته باشید؟ در ایران شما مادر بزرگ من چون ترک است با نوه آسیمله شده اش که فارس شده نمی تواند حرف بزند، آیا این شرم آور نیست؟؟ برای جامعه فارسی که این تبعیض را بار آورده، که شما هم عضوی از آن هستید.
عدم انتشار شده: 
false