رفتن به محتوای اصلی

فرمان قتل قدرت‌الله منصوری از بیت خامنه‌ای صادر شده بود
03.02.2019 - 23:49

باند تروریستی سپاه پاسداران در 25 آذر اعلام کرد که سردار قدرت‌الله منصوری «حین بررسی و تنظیف سلاح انفرادی خود» دچار سانحه شد و درگذشت اما یکی از ریزشی‌ها می گوید : نقش و ارتباط مجید فتحی‌نژاد با حذف فیزیکی " سردار سرتیپ پاسدار قدرت‌الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه" که مأمور ارتباط محرمانه با اعضای رده بالای القاعده و طالبان در ایران بوده است، تقریباً مسجّل شد.
در بهار 2017 اندکی از فعالیت‌های مجید فتحی‌نژاد را با تیتر " قاتل ده‌ها زن و مرد آزادۀ ایران‌زمین با نام‌های مختلف به خارج کشور تردد می‌کند"، منتشر کردم که لینک آن را در ذیل درج می کنم اما قبل از خواندن آن مطلب، لازم است بدانید که مجید فتحی‌نژاد در نوجوانی به "بسیج" پیوست و به کُردستان اعزام شد. او همراه با "سردار رادان" و سعید قاسمی در سرکوب گروه‌های اپوزیسیون که در کردستان مستقر بودند، فعالانه شرکت کرد و به فرماندهان خود نشان داد که در قساوت و شقاوت کم‌نظیر است و می تواند هر فرمانِ جنایتکارانه‌ای را انجام دهد و خونِ هر کس را که بخواهند، بریزد. بعد از " عملیات فروغ جاویدان" که باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران آنرا مرصاد نام نهادند، در مرکز آموزش فنون سازمان هواپیمایی کشوری استخدام شد. با اینکه دوره‌ی چهار ساله‌ی دبیرستان را هم تمام نکرده بود، در نقش یک سردار حکم می راند و همه نوع امکانات، حتی تأیید صلاحیت طبقه بندی شده هم در اختیار او قرار گرفت. در زمان تاخت و تاز " سردار ذولقدر"، وی از مرکزعلوم و فنون سازمان هواپیمایی کشوری به ستاد فرماندهی بسیج تهران بزرگ منتقل شد و در آغاز اولین دوره‌ی ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، وی اولین تیم چتربازان و پاراموتورسواران بسیجی را راه اندازی کرد و بودجه ۲۵ میلیارد تومانی راه اندازی یگان هوابرد بسیج را هم دریافت نمود. وعده راه اندازی یگان‌های پروازی بسیج در سطح کشور و " فتح آسمان ایران توسط بسیجیان"، آنقدر پرطمطراق و شاخ و برگدار بود که فرمانده‌ی بسیج وقت یعنی " سردار حجازی"، بدون فوت وقت و عبور از ریل قانونی، برای آن بودجه‌ی میلیاردی گرفت. او در کنار دانشگاه امام حسین تهران آموزش‌های خلبانی با کایت موتوردار و هواپیماهای فوق سبک را پشت سر گذاشت و با بودجه میلیاردی که برای آن گرفته بود، همراه با سعید قاسمی به بهانه " تجهیز بسیج استان‌ها" با یک شرکت متعلق به دانشگاه امام حسین قرارداد 35 میلیاردی منعقد نمود و از اینطریق پول هنگفتی را به جیب خود و شرکایش زد. جذابیت این پروژه موجب شد که درصدی ازسهام شرکت " پرآور پارس" و مجموعه فرودگاه سپهر به وی که نمایندگی بسیج را داشت، واگذار شود.
مجید فتحی‌نژاد که علاقه دارد عنوان لقب مأمور 007 نظام را کسب نماید، در سپاه پاسداران هیچ پرونده پرسنلی مبنی بر عضویت رسمی یا پیمانی ندارد و تنها به عنوان بسیجی با طبقه بندی سرّی در رده‌های فوق محرمانه و با دستورات پشت پرده فعالیت می‌کند. او مورد حمایت یک سرویس اطلاعاتی است که زیر نظر مستقیم بیت خامنه‌ای فعالیت دارد.
***************************************************************

قاتل ده‌ها زن و مرد آزادۀ ایران‌زمین با نام‌های مختلف به خارج کشور تردد می‌کند

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

امرالله ابراهیمی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.