مخالفت با مسيح علينژاد چرا؟ بيانيه رضا پهلوي ،نا تو عربي

در این گفت و گو ابتدا به نقش مسیح علیزاده در جنبش زنان ایران اشاره شد و سه محوری که او در ملاقات با وزیر امور خارجه امریکا تاکید کرد و در پاسخ به حمله کنندگان ارتش سایبری رژیم و افراطی های چپ و داست،گفته شد که مجموعه اپوزیسیون در این چهل سال نتوانستند بانداز ه مسیح علی نژاد با جنبش زنان ارتباط بر قرار نمایند، در ادامه به سخنرانی علی خامنه ای و مناسبات جمهوری اسلامی با اتحادیه اروپا و کنفرانس ورشو وانگاه نقدی بر بیانیه شاهزاده رضاپهلوی ،فرشگرد و مقوله شکاف نسل ها شد و...

مخالفت با مسيح علينژاد چرا؟ بيانيه رضا پهلوي ،نا تو عربي و كنفرانس ورشو در گفتگو با دكتر دوشوكي

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر محسن کردی

نظر : 
سازاخ جان شما هرکس حرفی میزنه میگی اگه نمیتونه موفق بشه مشکلش اینه عدم درک و رعایت حقوق سایر ملتهای غیر فارس است. حالا تفاوتی نمیکنه طرف باد نفخ داشته باشه یا میگرن یا ماشینش پنچر شده باشه .. مشکل از نظر شما اینه که حقوق ملتهای غیر فارس رو رعایت نمیکنه. من فکر میکنم مشکل شما و لاچین و اون یکی تون که همه تون یک نفر هستین.. اینه که درک نمیکنید که مردم ایران تفاوتی بین ترک و فارس حس نمیکنند. ول کن آقا.. تا هرکی حرفی میزنه میپرین وسط یه جوری وصلش میکنید به مساله ترک و فارس. حالا کاش مساله وجود داشت. ای بابا.. بر خرمگس معرکه لعنت... بچه مرشد پاشو کلاه رو یه دور بگردون تا این دوباره معرکه رو خراب نکرده.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
نظر جناب افشين جم كه برايم إرسال شد را در زير مشاهده كنيد:
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
متاسفانه جنبش زنان در ایران بخاطر آلودگی به ایدوئولوژی فارس سالاری، همانند دیگر گروههای اپوزسیون و بخاطر نادیده گرفتن و یا عدم درک حقوق ملتهای غیر فارس، به جریانی یک چشمی معروف شده که با یک چشمش به جامعه نگاه می کند و چشم دیگرش را با دستمال ایرانیت و پانفارسیسم بسته، بدینجهت حرکتی است معلول و یکسویه، که فقط توانسته در بین بخشی از جامعه مقبولیت پیدا کند.
عدم انتشار شده: 
false