چگونه اطلاعات سپاه با روح الله زم بازي كرد!

صدا و سیما رژیم اسلامی، دیشب مستندی در باره فعالیت روح الله زم منتشر کرده است . در این مستند نشان می دهد كه چگونه یک نفوذی اطلاعات سپاه، روح الله زم را به بازی بود و توانست اخبار ی از طريق وي در فضاي سياسي ايران پخش كند .روح الله با چه كلماتي عليه شاهزاده رضا پهلوي ،فخر اور ،سازگارا و....با مأمورين سرويس هاي اطلاعاتي رژيم گفتگو مي كند اين ويدو را با دقت كوش كنيد.

صدا و سیما رژیم اسلامی،   دیشب  مستندی در باره فعالیت روح الله زم  منتشر کرده  است . در این مستند نشان می دهد كه  چگونه یک نفوذی اطلاعات سپاه، روح الله زم  را به بازی بود و

توانست اخبار ی از طريق وي  در فضاي سياسي ايران پخش  كند .روح الله با چه كلماتي عليه شاهزاده رضا پهلوي ،فخر اور ،سازگارا و....با مأمورين سرويس هاي اطلاعاتي رژيم  گفتگو مي كند اين ويدو را با دقت كوش كنيد. 

در اینجا پاسخ روح الله زم را برای آگاهی به اطلاع تان می گدارم:

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
چگونه اطلاعات سپاه با روح الله زم بازي كرد؟
نظر : 
روح الله زم و دیگر کسانی که در سالهای اخیر با سوار شدن بر خوش باوری و ساده اندیشی بخش بزرگی از توده های مردم به پهلوان های عرصه مجازی تبدیل شده اند، هیچگاه در بین افرادی که تجربه مبارزه موثر با رژیم را دارا میباشند، جدی در نظر گرفته نشده اند. در همین سایت " ایران گلوبال" بارها آقای توکلی و دیگر دوستان به افشاگری این تحفه های مجازی پرداخته اند.
از طرف دیگر هر کسی که در بتواند در فضای مجازی مخاطب لازم را جذب کند، قطعا در رسد دستگاه های اطلاعاتی داخلی و خارجی قرار گرفته و میتواند به عاملی برای تجارت اطلاعاتی تبدیل گردد.
اما سوال این است که چرا دستگاه اطلاعاتی این زمان را برای سوزاندن او انتخاب کرده است. آنهم از طریق یک مهره نه چندان شناخته شده دیگر .
به نظر من اینها همه علائمی از تلاش رژیم جهت اماده سازی جبهه گرگ ها، برای عبور از بحرانهای داخلی و خارجی کمر شکن، پیش رو میباشد.
عدم انتشار شده: 
false