عصبانیت حزب الله از انتقاد آخوند مهدی دانشمند + فیلم

مقام معظم رهبری تشريف برده بودند اصفهان؛ يک عده آدم های بی شعور و بی دين و از آنمريدهای احمق که همه جا هستند روی پرچم نوشته بودند: از اين علی تا آن علی يک آينه فاصله است / آن علی در نجف واين علی در خامنه است. اين کفر محض است بايد دندان آن کسی که غير معصوم را با معصوم مقايسه می کند توی دهانش خورد کرد .

مقام معظم رهبری تشريف برده بودند اصفهان؛ يک عده آدم های بی شعور و بی دين و از آنمريدهای احمق که همه جا هستند روی پرچم نوشته بودند: از اين علی تا آن علی يک آينه فاصله است / آن علی در نجف واين علی در خامنه است. اين کفر محض است بايد دندان آن کسی که غير معصوم را با معصوم مقايسه می کند توی دهانش خورد کرد .

مقام معظم رهبری تشريف برده بودند اصفهان؛ يک عده آدم های بی شعور و بی دين و از آنمريدهای احمق که همه جا هستند روی پرچم نوشته بودند: از اين علی تا آن علی يک آينه فاصله است / آن علی در نجف واين علی در خامنه است. اين کفر محض است بايد دندان آن کسی که غير معصوم را با معصوم مقايسه می کند توی دهانش خورد کرد .بايد دهانش را دوخت. هرکس می خواهد باشد. تمام عالم اگر جمع شوند به قدر يک شاخه موی ابی طالب نمی شوند .

 

خبرنگاران سبز/جامعه:

حجت السلام مهدی دانشمند از روحانيان جوانی است که از او سخنرانی های کوتاهی در مراسم مختلف مذهبی بر روی اينترنت منتشر شده است. روحانی که جلسات اش به دليل گفتاری طنزآميز مورد توجه عموم قرار گرفته و از طرف نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های سراسر کشور نیز برای سخنرانی در مراسم مذهبی از وی دعوت به عمل می آید.

 

به تازگی حجت السلام دانشمند در اصفهان سخنرانی انتقادی از ذوب شدگان رهبری انجام داده است که باعث عصبانيت سايت ارزشی مبارزکلیپ، از اين گفته ها شده است . اين سخنرانی در تاريخ ۶ آبان ۱۳۹۰ انجام شده است. در اين سخنرانی حجت الاسلام دانشمند با زيرکی خاصی انتقاد شديد خود را نسبت به دست نوشته ای که طرفداران ولايت برای خوش آمد گويی به آيت الله خامنه ای در اصفهان نسب کرده بودند بيان می کند!

سخنرانی دانشمند و پرخاش به طرفداران خامنه ای   

               سايت مبارز کلیپ از سایت های حزب الله و از حامیان رهبری با این ادبیات عصبانیت خود را ابراز نموده است:

 

يادمه ايام فتنه (بعد از انتخابات ۸۸)، چند شبی اين حاج آقای دانشمند، جائی سخنرانی داشتند؛ توفيق شد(!) و ما هم رفتيم. تمام انتظارات اين بود که در اين ايام غربت حزب الله و مظلوميت حضرت سيدعلی(ع)، چند لحظه ای هم از جناب سخنران، حمايت از انقلاب و نظام اسلامی شنيده ميشد.. پنج شب گذشت، خبری نشد که هيچ؛ صحبت های دوپهلوی حاج آقا عليه مقام معظم رهبری هم برای ما خيلی آزار دهنده بود. يادمه ايشون اون موقع همراه با ديگر منافقين، اون طرح منافقانه ی وحدت ملی رو ترويج می کردن تا افکار رو از خيانت های آشکار سران فتنه برگردونن. چقدر شبيه دورانی بود که حکميت بر مولا علی(ع) تحميل شد.. ذغذغه های ذهنی ام را بصورت بسيار محترمانه به آقای دانشمند متذکر شدم، اما.. خدا نکنه کسی مغرضانه بخواد کاری کنه.. حيف که اين قدرت بيان و شيوائی کلام گاهی به نام اهل بيت و به کام دشمنان هست. در خوشبينانه ترين حالت، نام اين کار حماقت است. اگر نخواهيم خيانت بناميم…

حضرت روح الله چقدر زيبا فرمودند که : [آنقدر که اسلام از اين مقدسين روحانی‏نما ضربه خورده است، از هيچ قشر ديگر نخورده است و نمونۀ بارز آن مظلوميت و غربت اميرالمؤمنين ـ عليه السلام ـ که در تاريخ روشن است. ... من به طلاب عزيز هشدار می‏دهم که علاوه بر اينکه بايد مواظب القائات روحانی نماها و مقدس‏مآبها باشند، از تجربۀ تلخ روی کار آمدن انقلابی نماها و به ظاهر عقلای قوم که هرگز با اصول و اهداف روحانيت آشتی نکرده‏اند عبرت بگيرند.] {صحيفه ی نور/ جلد بيست و يکم - صفحه ۲۷۳/ پيام منشور روحانيت}

تا حالا کليپی از آقای دانشمند منتشر نکرديم، اين بار هم فقط جهت تنوير افکار عمومی اين کليپ را قرار ميدهم تا ايشان و امثال ايشان بدانند تريبونی که به برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آورده اند جای ترويج انحرافات ذهنی شان نيست.

اين بار آقای دانشمند پا را فراتر گذاشتند و با الفاظی که فقط خودش لايقش است به حزب الله عزيز اهانت کردند. به مناسبت ايام شهادت جواد الائمه(ع) متوليان امامزاده عبدالله از آقای دانشمند جهت سخنرانی  به امامزاده دعوت نمودند. همان شب اول آقای دانشمند وارد فاز جديدی به نام تعريف ولايت شدند اما غافل از آن که ايشان آدرس را اشتباهی رفته اند.ايشان سخنانی ايراد نمودند که با واکنش قاطع حزب الله  و مردم ولايتمدار روبرو شد که تعجب همگان را از تيز هوشی برادران ارزشی در بر داشت. بخشی از سخنان ايشان را با هم ميخوانيم:

“مقام معظم رهبری تشريف برده بودند اصفهان؛ يک عده آدم های بی شعور و بی دين و از آنمريدهای احمق که همه جا هستند روی پرچم نوشته بودند: از اين علی تا آن علی يک آينه فاصله است / آن علی در نجف واين علی در خامنه است.

اين کفر محض است بايد دندان آن کسی که غير معصوم را با معصوم مقايسه می کند توی دهانش خورد کرد .بايد دهانش را دوخت. هرکس می خواهد باشد. تمام عالم اگر جمع شوند به قدر يک شاخه موی ابی طالب نمی شوند . اين ها را می گويند که جوان ها به علی هم شک می کنند اينجور شعار می دهيد که جوان امروزی هنگ می کند همه را به بی دينی محکوم می کند. حق هم دارد ،بی دينی مگر شاخ و دم دارد ،اين حرف ها يعنی چه؟ کفر محض است. علی زمان؟! کفر محض است، خدا خيرشان بدهد ايشان در ابتدای سخنرانی شان گفتند من بدنم می لرزد عبارت خود بزرگوار اين است الله اکبر من بدنم می لرزد اينها را نگوييد (وخيلی هم نارحت شدند )فرمودند من بند کفش قنبر غلام علی هم نمی شوم بعد يک مشت مريد احمق ،يک مشت مريد بی شعور،بی دين و بی تربيت هرچه دلشان می خواهد می نويسند و هم آبروی اين سيد را می برند و هم آبروی دين را… .”

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.