بررسی مستند امنیتی ، گفتگوی بیژن فرهودی با روح الله ژم

در برنامه ۱۷ اسفند ۹۷ برای روشن شدن بسیاری از ابهامات نهفته در دو مستند تلویزیونی دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی و اینکه اهداف واقعی حاکمیت از تهیه این مستند چه میتوانسته باشد تصمیم گرفتیم گفتگویی با روح الله زم و اندکی دیرتر هم وفا نیکفر بازرگان ایرانی مقیم ملبورن ترتیب دهیم.

شبکه بیان - شصت و هشتمین برنامه «آخر هفته» ۱۷ اسفند۹۷ با اجرای بیژن فرهودی و همراهی روح الله زم و وفا نیکفر در برنامه ۱۷ اسفند ۹۷ برای روشن شدن بسیاری از ابهامات نهفته در دو مستند تلویزیونی دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی و اینکه اهداف واقعی حاکمیت از تهیه این مستند چه میتوانسته باشد تصمیم گرفتیم گفتگویی با روح الله زم و اندکی دیرتر هم وفا نیکفر بازرگان ایرانی مقیم ملبورن ترتیب دهیم.

 

 

یکی از این خبرها که در مستند ایستگاه پایانی دروغ روی آن مانور زیادی داده می‌شود، خبر «پروژه کوروش۲» است که اولین بار در کانال تلگرام آمدنیوز منتشر شد. در این خبر آمده بود که یکی از عناصر اپوزیسیون به زودی به اسراییل سفر می‌کند، خودش را کوروش دوم معرفی خواهد کرد و بعد عملیات گسترده داخلی و خارجی برای بازگشت او به ایران آغاز می‌شود. در این خبر جعلی نوشته شده بود که عملیات کوروش۲ کلید فتح تهران است.

روح‏الله زم در گفت‌وگو با «ایران‎وایر» تاکید می‌کند که از نقشه وزارت اطلاعات برای خودش مطلع بوده و او هم از پشت صحنه مکالماتش با فردی که در مستند نشان داده می‌شود، فیلم گرفته است. پس از پخش این مستند، کانال آمدنیوز چند تکه از فیلم‌ چت روح‎الله زم با همان فرد را منتشر کرد. این بار دوربین جابه‎جا شده بود و مکالمه آن‌ها را از خانه روح‎الله زم به تصویر می‌کشید. در یکی از ویدیوهای منتشر شده، فرد مذکور در حال آوازخوانی، رقص و تریاک کشیدن است. با روح‎الله زم درباره این مستند گفت‎وگو کرده‌ایم.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
بررسی مستند امنیتی ، گفتگوی بیژن فرهودی با روح الله زم
نظر : 
...
شرم اگر رنگی داشت
تو چه خوش رنگ بودی ای انسان
در جهانی بیرنگ خالی از انسان ها
خون دل عطری داشت
تو دهانت خوش بو
...
اگر ابراهیم رئیسی جنایتکار پذیرفت که از عاملین اصلی دادگاه مرگ و عامرین به قتل هزاران جوان مجاهد و مبارز بوده است،
اگر مقام امنیتی ابرو کمانی ( پرویز ثابتی) پذیرفت که ساواک شاه از شکنجه روانی و فیزیکی در اعتراف گیری از زندانیان سیاسی استفاده میکرده،
اگر ذوب شدگان در ولایت فقیه پذیرفتند که عامل اصلی تمامی مشکلات مملکت شخص ولایت مطلقه و اعوان و انصار ایشان میباشند،
اگر عاشقان دوران طلائی خمینی پذیرفتند که امامشان عامل اصلی انحراف انقلاب و کژراهه منجر به سقوط فاجعه بار اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی در کشور است،
اگر...
آنگاه روح الله زم هم خواهد پذیرفت که در بهترین حالت، مورد استفاده ابزاری دستگاه های اطلاعاتی برای بی آبرو کردن اپوزیسیون خارج از کشور قرار گرفته است.
عدم انتشار شده: 
false