گفتگو با کیانوش توکلی در مورد خراب کردن مسجد در دانمارک

اخیرا سندی توسط یک خبر نگار دانمارکی کشف شد که نشان می دهد که امام مسجد امام علی در کپنهاک،در پی یک "ساخت و پاخت "بین آخوند محمد خادمی و وزیرکلیسای (2002 ) دانمارک صورت گرفته بود . داستان از این قرار بود وقتی تقاضای مسجد از سوی آخوند محمد خادمی به وزیر کلیسا ارایه می شود، در اساسنامه مسجد عبارتی بود
اخیرا سندی توسط  یک خبر نگار دانمارکی  کشف شد که نشان می دهد که امام مسجد  امام علی در کپنهاک،در پی یک "ساخت و پاخت "بین آخوند  محمد خادمی و وزیرکلیسای (2002 ) دانمارک صورت گرفته بود . داستان از این قرار بود وقتی تقاضای مسجد از سوی آخوند محمد خادمی به وزیر کلیسا ارایه می شود، در اساسنامه مسجد  عبارتی بود که نشان می داد مساجد اهل بیت در سراسر جهان توسط علی خامنه ای هدایت و رهبری  می شود، وزیر در پاسخ آخوند می گوید که شما عبارت علی خامنه ای را از اساسنامه  تان را بر دارید و ما با تقاضای شما موافقت می کنیم که آخوند مکار همین کار می کند و اجازه ساخت داده می شود . این روز ها موضوع مسجد امام علی رسانه ای شده است به ویژه اینکه  گفته می شود رد پای گروه ترور مخالفین ایرانی در پایز گدشته روشن شد که شخص آخوند محمد خانی در ماجرا ترور بوده است و تحقیقات پلیس البته همچنان ادامه دارد
  حزب ملی گرای دانمارک خواهان بسته شدن و سپس خراب شدن مسجد امام علی در کپنهاک شد . این حزب از ابتدا یگانه حزبی بود که مخالف ساخت مسجد امام علی در کپنهاک بودو این حزب بهمراه ژاله توکلی از حزب چپ دانمارک به آن رای منفی دادند.
لازم به ذکر است که زمین مسجد در دانمارک توسط ناصر جعفر علی جاسبی خریداری و.مبلغ ده میلون دلار که از ایران برای مهدی خادمی حواله شده بود.سخنگوی مسجد ،هزینه ساخت را 85 میلیون کرون اعلام کرد. « اهل بیت » تحت رهبری علی خامنه ای سازماندهی ساخت مساجد گران را در اقصی نقاط جهان را بعهده دارد .این مساجد بخشی از استراتژی هلال شیعه را دنبال می کنند.این مساجدی مراکزی برای عضو گیری و شرکت در ترور مخالفین رزیم اسلامی ایران بدل شده است.برای نمونه « ترور میکونس» با شرکت چند لبنانی تروریست عملی شد.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

نظر : 
دوست گرامی، کیانوش توکلی، شما و خانم ژاله توکلی و همه ایرانیان ضد رژیمی که در فرامرز هستید باید برای مردم کشورهای دیگر روشن کنید که در دوزخی بی همتا در جهان به نام ایران مردم چنان دچار تورم تازنده و گرانی های جهشی هستند که حتی کودکان نیز ناچارند کار کنند تا از گرسنگی نمیرند! و این که گردانندگان رژیم دوزخی ولایت فقیه پس از دزدی هائی با ارقامی نجومی و باور نکردنی ته مانده پولی را که نان مردم ایران باید با آن فراهم شود با ارقامی میلیونی و میلیاردی برای ساختن مسجد و یا بازسازی آرامگاه های امام ها و امام زاده ها در کشورهای دیگر این چنین به باد می دهند برابر با جنایت بر ضد بشریت است! (به لینک زیر نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/66534
عدم انتشار شده: 
false