جوانان آذربایجان فریب چند پان ترک را نخورند!


جمعه عصر اتفاقاتی در ورزشگاه تبریز رخ داد که بار دیگر ثابت کرد ثروت هیچگاه ضامن خوشبختی نیست و شاید یکی از دهها عامل آن باشد،در آن غروب جهنمی ثابت شد محمدرضا زنوزی هم مانند حسین هدایتی،علی انصاری و برادران،برادران شفیع زاده چند نفر دیگر در سیستم فاسد و آلوده حاکم با هزاران ترفند و رانت های ریز و درشت به این ثروت باد آورده رسیدند

جمعه عصر اتفاقاتی در ورزشگاه تبریز رخ داد که بار دیگر ثابت کرد ثروت هیچگاه ضامن خوشبختی نیست و شاید یکی از دهها عامل آن باشد،در آن غروب جهنمی ثابت شد محمدرضا زنوزی هم مانند حسین هدایتی،علی انصاری و برادران،برادران شفیع زاده چند نفر دیگر در سیستم فاسد و آلوده حاکم با هزاران ترفند و رانت های ریز و درشت به این ثروت باد آورده رسیدند و نه برای خدمت به جوانان و مردم آذربایجان تنها به عشق شهرت و روی جلد بودن این بریز و به پاش ها رو می کند .
البته یک دلیل مهمتر هم اینکه با تصویب قانونی در مجلس هر بنگاه اقتصادی که از سود حاصل بسته به نظر ممیز مالیات در بخش ورزش و اجتماعی هزینه نماید از پرداخت هزینه به صندوق دولت معاف می باشد!
حال شما ببینید این شخص با یک همچین ذهنیتی و نداشتن سواد کافی در مقوله ورزش وارد این حیطه تخصصی شده و می خواهد ره صد ساله را یک شبه طی کند!؟
اینکه مالک تراکتور با یک مشت معلوم الحال پان ترک که با گرفتن پول های درشت بهترین شرایط را برای خود و خانواده هایشان در اروپا و آمریکا فراهم نمودند و با جوسازی و اجیر نمودن چند نوچه در داخل ایران و آذربایجان عزیز می خواهند محیط مقدس ورزش و استادیوم را محلی برای تخلیه فضولات ذهنی شان فراهم کنند اندکی و تا زمان تکمیل شدن اطلاعات مطمئن نمی باشم.
اما در اینکه این شخص و اطرافیان غالبا بی سوادش به بیماری هولناک توهم توطئه و دشمن فرضی مبتلا می باشد شکی وجود ندارد.
آنهاییکه در مقوله ورزش و مخصوصا فوتبال سررشته دارند بخوبی می دانند فوتبال یک مهارت باز با هزاران اتفاق و رخداد پیش بینی نشده است که دلیل جذابیت و محبوبیت این رشته ورزشی بشمار می رود.
برای روشن شدن موضوع پاریسن ژرمن فرانسه که تحت مالکیت ناصر الخلیفی قطری سالهاست که میلیاردها پوند هزینه می کنند اما توفیقی حاصل نمی کنند نمونه اش همین چند هفته پیش که طبق چند سال اخیر از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند،شاید این تیم پاریسی در لیگ فرانسه چندین  قهرمانی کسب کردند اما درجه اهمیت چمپیونز لیگ برایشان حسرتی دیرینه است.
آیا هواداران متعصب این تیم به رهبری مالک قطری آسمان و ریسمان به هم بافته اند به ستاره های چند ده میلیون یورویی خود تهمت زد و بند ،تبانی بسته اند ؟
دوستان و هواداران واقعی تراکتور بایست بدانند فوتبال است و هزار اتفاق مگر روزهایی که گلر مغضوب هفت بازی کلین شیت کرد کسی گفت حالت چطور است که بعد بازی با سپیدرود اجازه خروج از منزل را نداشت ،آن هم از ترس جان اش
فروزان اولین ستاره مغضوب نبوده و خدا کند آخرین باشد ،مهدی کیانی را چطور بدرقه کردید،محمد ایران پوریان و محمد ابراهیمی یا بقول خودتان اف 14بقیه را بخاطر سابقه کم فاکتور می گیریم.
روی سخن با جوانان و مردم خوب و نجیب آذربایجان است که به هوش باشید و فریب چند فرد فرصت طلب که از ناآگاهی و احساسات شما بهره برده و شما را سوار موج رسانه ایی کرده و به ناکجا آباد هدایت می کنند و خود با خانواده در بهترین شرایط به ریش تان می خندند .آنهایی را که دست شما ترکیه و جمهوری آذربایجان می دهند کوک تان می کنند صبح تا شام از بهشت کذایی برایتان قصه می سرایند ،هیچگاه از حقایق  برایتان نگفته اند .
آری ترکیه همان چهار شهر بزرگ و آن چند خیابان پرزرق و برق و تبلیغات ماهواره ایی نیست زیر پوست همان شهرها همان مشکلات ایران بیشتر نباشد کمتر نیست.یا آذربایجان همان باکو را چند کیلو متر به حاشیه شهر بروید غوغایی از مشکلات بیداد می کند !؟
و جماعتی که باور این ادعا برایشان مشکل است به اربابانشان بگویند حداقل یک اقامت کوتامدت بگیرند تا ایشان مدتی در بهشت ساخته در ذهنشان بروند و در میان مردم عامه روزگار بسر کنند آنگاه حساب کار دستشان می آید.
سخن آخر با آن چند شخص معلوم الحالی است که با تهیج جوانان و مردم خسته از ظلم حاکمیت آنها را پیشمرگ اهداف کثیف و منفعت طلبانه خود کرده ایشان را مسلخ می فرستند و خانواده های زیادی را گرفتار و گاها عذادار می کنند.
این غرب نشین های مرفح اگر به اهداف و شجاعت خویش ایمان دارند رنج سفر به ایران نموده و با خانواده در صفوف نخست مردم برای سرنگونی رژیم آخوندی قدم بردارند و گرنه راه دور نشستند و گفتند لنگ اش کن را که هر ننه قمری می تواند...... 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
سایت فرهنگی فردوسی و سعدی
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام دوسلار..
متاسفانه در سایت فرهنگی فردوسی و سعدی است که « عفت قلم » از بین میرود . ما ادب از آقای محسن کردی معروف به « پهلوان پنبه » که همه را میخواهد فیتیله پیچ بکند را بهتر می آموزیم. شما تا زمانی که در داروخانه (( ادار )) نکنید , وطن پرست نیستید.
کنـــــم ادرار در دوا خــــانه من همیشـــــه ...
بنـــــــازم ســــلطنت را از بــــن و ریشـــــــه...
اگـــر چـــه مــــن ببـــاشــــم پهــــلوانــــی ز پنبـــــه.....
می انــــدازم گـــردن هـــای (( دوســــلار )) را با گرز و تیشــــــه...
پوریای ولی پشت و پناه پهلوانان باشد..
تصویر محسن کردی

عنوان مقاله: 
پاسخ به سازاخ
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازاخ جان.. شما اگر توانایی و درک یک جوک رو نداری مشکل از شماست. مرسی که به من آموختی که داروخانه جای شاشیدن نیست.
اما از یک اعترافت خیلی حال کردم... این که خودت رو جزو ایران میدونی. گفتی توکلی رو قانع کنم که اینجا رو تبدیل کنه به فارس گلوبال. نه عزیز.. اینجا ایران.. ایران... ایران... زنده باد ایران، پاینده ایران.... گلوبال است... ایرانگلوبال و شما هر روز به این سایت سر میزنید و سر به آستانه ایران.. ایران... ایرانگلوبال می سایید. من واقعا اگر اینقدر نفرتی که شما از فارسها و ایرانی ها دارید را میداشتم عارم میشد پا اینجا بگذارم. اما چیزی که شما دوسلار ها ندارید ننگ و عار است..

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کردی گرامی، این جوک انتزاعی چندش آور تتلوئی داروخانه شما، نماینگر فرهنگ غنی طرفداران شازده سوپرمن می باشد!! آخه در کجای دنیا دیده شده که کسی اینقدر بی فرهنگ باشد که در داروخانه ادرار کند، اگر شما این جوک را بزبان انگلیسی به یک نفر اروپائی تعریق کنید، از تعجب شاخ در می آورد، آنوقت شما با این فرهنگ نوشتاری انتظار دارید که آقای توکلی همه ترکها را در این سایت قلع و قمع کند، هر موقع شما توانستید آقای توکلی را قانع کنید که نام سایت ایران گلوبال را به فارس گلوبال تغییر دهد، قطعا ما آزربایجانی هم خودمان را ملزم به حضور در این سایت نخواهیم دید، شما که تصمیم دارید پستهای مهم امنیتی در حکومت آینده شازده سوپرمن داشته باشید، بهتر است بجای تلف کردن وقت گرانبهایتان در این سایت، از حالا سعی کنید طرز ناخن و اطو کشیدن و کابل از زیر پا را یاد بگیرید، البته اینها دیگر خیلی قدیمی شده، می توانید در
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازاخ، چرا از بحث فرار میکنی؟ شاید هم خودت متوجه نیستی که داری از بحث فرار میکنی. نوشتی اپوزیسیون محترم به ترکها گفته خر نشید من گفتم کجا اپوزیسیون همچه چیزی گفته؟ سازمان فدایی؟ مشروطه خواهان؟ راه کارگر؟ اصلاح طلبان داخلی؟ میدونم که بازهم جواب نداری و یه حرف دیگه میزنی اخه دفعه اول نیست از جواب فرار میکنی. قبول کن سوتی دادی رو هوا یه چیزی پروندی برای همین هم نام واقعیتو پنهان میکنی. در مورد اون کاریکاتور که سوسکه گفت «نه منه» و ملت ریختن تو خیابون که توهین شده بهشون بازهم حکایت قربون چشمای بادومیت هست. در آذربایجان ازاد شما وقتی در یک کاریکاتور سوسکه میخواد حرف بزنه دیگه نمیگه نه منه؟ به فارسی حرف میزنه؟ کاریکاتورهای آذری زبان ترکی بلد نیستند؟ ما و شما و دوسلار همه میدونید که قضیه سوسک و نه منه و این چیزا بهانه است. حکایت مردی است که میرفت داروخانه میگفت آقا هندوانه دارید؟ با تعجب میگفتن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
محسن عزیز، این حرفها چیه؟ مگر مردم در ایران در عصر قبیله ائی زندگی می کنند که من بخواهم با دمیدن بر آتش دعواهای قومی، قبیله های ترک و فارس را بجان هم بیندازم؟ اگر فرزند شما نتواند با مادر بزرگش بفارسی حرف بزند، چه حالی بشما دست می دهد؟ حالا شما در زادگاه خودتان زندگی نمی کنید، حالا شما کمی فکرتان را بکار بیندارید، که ملت ترک آزربایجان در وطن خود، در زادگاه خود مجبور است بزبان فارسی شما تحصیل کند، آیا این یک مصیبت تاریخی نیست که بر ملت ما٫ توسط جامعه فارسی تحمیل شده؟ آیا دفاع از ابتدائی ترین حقوق انسانی ( زبان مادری ) دمیدن به آتش نفاق است؟ شما یک کمی دندون رو جیگر بذارین، ایشالله بعد از اینکه رضا سوپرمن به نیاوران عزیمت فرمودند
و حضرت عالی هم پست مورد علاقه اتان را از دست مبارک ایشان در ایران گرفتید، فتوای (جای امثال شماها در اینجا نیست ) را می توانید صادر کنید.
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازاخ.. شما جدایی طلبان مشکل تان قضیه سوسک و این حرفها نیست. من نمیدونم چه کسی گفته آذری ها خر نشید اما هدف تو را از تکرار این سخنان زشت خوب میدانم. دمیدن بر آتش دعواهای قومی. ما توهینی به هم میهنان ترک مان نمیکنیم. بی ادب تو هستی. و برای همین است که میگویم جای امثال شماها در اینجا نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ملت ترک آزربایجان جنوبی از هر موقعیتی برای بیان خواسته های ملی خود استفاده می کنند، ورزشگاهها هم یکی از آن ابزارهاست، شما با این نوشته اتان سعی کردید این ابزار را بهانه های مختلف اخ نشان دهید، ولی هرگز به فریاد جوانان گوش ندادید که در صورت راه ندادن هواداران تراختور به استادیوم، آنها به شکل میلیونی در مراکز شهر تجمع خواهند کرد، و در آنجا خواسته های ملی خود را ابراز خواهند کرد، البته ما در گذشته هم شاهد عکس العمل های مشابه شماها در تظاهرات میلیونی خرداد ماه ۱۳۸۵ بر علیه روزنامه ایران که آزربایجانی ها را در یک کاریکاتور سوسک خطاب کرده بود، بودیم، که اپوزسیون محترم به مردم آزربایجان ندا می دادند که: آذری ها خر نشید، البته این نوع لحن توهین به آزربایجانی هم ناشی از همان فرهنگ غنی نهادینه شده و واگیر تتلوئی سرچشمه می گیرد،