ویدئو شادی و رقص دانش آموزان: فرق بین داعش و جمهوری اسلامی چیست؟

داعش هم ایمان داشت الحکم بل الرعب منجر به انصر بالرعب می شود. به همین دلیل تمام مقامات داعشی هر نوع شادی و سرور را محکوم می کردند و آن را " مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ" می خواندند و کسانی را که هوس شادی در سر داشتند در ملاء عام شلاق می زدند.

بعد از انتشار ویدئوهای مختلف دانش آموزان که به آهنگ ترانه جنتلمن ساسی می رقصیدند مسئولین مختلف "داعشیعه" از علی مطهری (کاندیدای آینده اصلاح طلبان برای ریاست جمهوری) گرفته تا وزیر آموزش و پرورش این نفوذ فرهنگی استکبار را بخشی از نقشه های شوم دشمن برای نابودی ارزش های اسلام ناب محمدی محکوم کردند و بیانیه های مختلف در سطح کشور و در سطح استانهای مختلف صادر کردند. به گزارش ایرنا  مشخص شده است که کلیپ ها و آهنگ های تحرکات ناهنجاری و دشمن شادکن دی جی مبتذل در برخی مدارس  دست به دست می چرخد. در بیانیه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد آمده است  «شعار اصلی و قابل قبول در آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین براساس ساحت های ٦ گانه آن است تا در پرتو این سند نورانی که مورد تأئید مقام معظم رهبری است دانش آموزان را به مراتبی از حیات طیبه رهنمون سازیم.». در آخر این ویدئو نشاط در بین دانش آموزان دبستانی یعنی نوحه گری و سینه زدن برای علی اصغر و شهدای کربلا.

گروه طالبان در افغانستان هم هر نوع شادی در بین دختربجه ها را محکوم می کند. طالبان بارها معلمین کلاس هایی را که بچه ها در آن ترانه خوانده یا شادی کرده اند محکوم به شلاق و حتی قطع عضو کرده است.  در نیجریه نیز گروه بوکوحرام هر نوع شادی و خوشی را خلاف دین مبین اسلام ناب محمدی می داند و متخلفین را به شلاق و حتی اعدام محکوم کرده است. علی مطهری نائب رئیس مجلس شادی دانش آموزران را حرکتی سخیف و خلاف شئونات اسلامی دانست و خواستار پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش در این باره شد. در جمهوری اسلامی شادی یک دختر بچه کاری بسیار زشت سخیف و غیرقابل قبول محسوب می شود. اما صیغه دادن یک ساعته یا یک روزه همان دختربچه به حشدالشعبی های عراقی امری بسیار بابرکت و پسندیده و افتخارآمیز است.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
ویدئو شادی و رقص دانش آموزان: فرق بین داعش و جمهوری اسلامی چیست؟
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واقعیت اینه که جمهوری اسلامی مدتهاست که به لحاظ نظری شکست خورده. اینها 40 ساله که قصد دارند تا مردم رو ولایت مدار و ذوب در سید علی خامنه ای بار بیارن. هرگز موفق نشدن و موفق نخواهند شد. سید علی خامنه ای کی باشه که مردم در اون ذوب بشن! چه ظرفیتی داره یک آخوند جاهل و عهد بوق مگه؟ عمله و اکره جمهوری اسلامی قصد دارن تا چرخ تاریخ رو به عقب بر گردونن که البته کسی تا به امروز موفق به این کار نشده و در آینده هم نخواهد شد. حالا کارشون به جایی رسیده که دانش آموز دبستانی هم براشون دهن کجی میکنه. این جناب مطهری خوبه که یک نگاهی به خودش تو آینه بندازه و فکر بکنه که آخه من چه چیز جذابی دارم که دانش آموز به من نگاه بکنه یا به حرف من گوش بکنه به غیر از یک قیافه عبوس و حرفهای تکراری از گذشته های دور و دراز؟ چه چیز نویی دارند اینها برای قرن 21 بجز کفن و شهادت و مرثیه؟