پاسخ به دعوت« سایت آسو» برای مصاحبه

در حال حاضر همان ایرانی که از آن حرف می زنید برای آینده اش دل نگران هستید(!)، از سایه نحس انتخاب امثال شماها در سیل ، زلزله ،فقر و فحشا و هزاران آسیب اجتماعی دیگر گرفتار آمده است...
در سایه همان انتخاب اصلاح طلبان است که آقای روحانی بر اریکه قدرت نشسته، و مردمان ایرانِ مورد ادعای شماها هم میروند ( در نهایت دریغ و درد) در جنگی ناخواسته گرفتار شوند.
وطنمان با همه مردمان محرومش هنوز از کابوس زلزله و سیل رها نشده در آستانه یک جنگ خانمانسوز به مانند سوریه قرار گرفته است...
 
 
سلام ، خانم مریم حسین‌خواه گرامی 
ممنون از دعوت شما برای مصاحبه، ولی من با کسانیکه به آقای حسن روحانی 
رای داده اند و از ایشان چالش ها و فرصتهای زنانه ی شان را مطالبه می کنند،
 نمی توانم کار فکری و عملی کنم. 
 
در حال حاضر همان ایرانی که از آن حرف می زنید برای آینده اش دل نگران هستید(!)، از سایه نحس انتخاب امثال شماها در سیل ، زلزله ،فقر و فحشا و هزاران آسیب اجتماعی دیگر گرفتار آمده است، درحال حاضر همان انتخاب امثال شما و نرگس محمدی ها و تقی رحمانی ها و رضا علیجانی ها و حتی نسرین ستوده ها وامثال شان مردم ستم دیده ایران را( همه مردم ایران را) گرفتار مصیبت کرده  است.
 ایرانی که در آن ملت آذربایجان ، کردستان و عربها ، بلوچ ها، بختیاری ها و لرها و غیره، علاوه بر نابرابرهایی عمومی که همه ایرانی ها از آن رنج می برند ، با ستم ملی، از حرف زدن، نوشتن و تحصیل به زبان مادری شان نیز محروم شده اند.
در سایه همان انتخاب اصلاح طلبان است که آقای روحانی بر اریکه قدرت نشسته، و مردمان ایرانِ مورد ادعای شماها هم میروند ( در نهایت دریغ و درد) در جنگی ناخواسته گرفتار شوند.
وطنمان با همه مردمان محرومش هنوز از کابوس زلزله و سیل رها نشده در آستانه یک جنگ خانمانسوز به مانند سوریه قرار گرفته است. 
 ارزش مبارزه برای آزادی، صلح و برابری (در همه جنبه هایش) را نمی توان صوری و اعتباری در نظر گرفت، مبارزان واقعی برای جایزه حقوق بشری و نوبل وغیره 
مبارزه نمی کنند ، آنان این قصد را توهین به خود قلمداد می کنند.
 
به امید تحقق آزادی و سوسیالیسم و صلح  در همه جهان.
 
با احترام و مهر 
شهناز غلامی
----
 
انتظارات خانم مریم حسین خواه از دولت روحانی در ویدئو زیر :( از دقیقه 6.10 )
 
 
 
متن دعوتنامه
 
خانم غلامی عزیز، سلام
امیدوارم که خوب باشید. مریم حسین‌خواه هستم واز طرف سایت آسو با شما تماس می‌گیرم.
ما قصد داریم در سايت آسوبخش ویژه‌ای با عنوان «همه‌ی ایران‌ها» شروع کنیم که جایی باشد برای گفت‌وگو درباره چشم‌اندازهای گوناگونی که ما ایرانیان برای کشور خود و آینده آن داریم. 
 
هدف از این کار گردآوری و شناختن برداشت‌های مختلف است، تا ببینیم هر یک از ما راه آينده‌ی سرزمينی را که به آن دلبستگی داريم چگونه تصور می‌کنیم، آرزوهای پراکنده ما چه امکانی برای همزیستی فراهم می‌کند، و چه توان‌ و تجربه‌هایی از گذشته ایران، امروز به کار ما خواهد آمد.  
 
ممنون می‌شویم که برای شروع اين گفت‌وگو و با در نظرداشتن سوالات زیر، درباره ایران و آینده‌ی ایران برای ما بنویسید: 
 
[....... سئوالات]
 
  با احترام مریم حسین‌خواه
 
 
 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: