صدا و سیمای اهواز، نظام حکومتی فدرال بعد از جمهوری اسلامی ایران

در این برنامه مجری برنامه دکتر کریم عبدیان مسئله استقرار نظام فدرال را بعد از سرنگونی رژیم تهران با مهمانان خود اقایان دکتر ضیاء صدر الاشرافی و عباس خرسندی مورد بحث و تبادل نظر قرار میدهد.
منبع: 
تلویزیون فضایی کلمه
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
دیوار کشی استالینی
نظر : 
ســـالام دوســـلار....
باز هم این ستاره سرخ تنها بخاطر اینکه افکار و اندیشه های هویّت طلبان را به بیراهه بکشد, صحبت از دیوارکشی « هیتلری » می کند. غافل از اینکه در اروپا اولین دیوار کشی را تاواریش استالین بنا نهاد. تعجب این جاست که این ستاره سرخ بهتر از ما می داند که شهر برلین به دستور استالین , با دیوار مشهور, به غرب و شرق تقسیم شد. ولی سوال اینجاست که چرا هر موقع که بحث های فدرالی و هویت طلبی و استقلال طلبی به میان می آید, ایشان اولین نفری هستند که ادرسهای غلط و اطلاعات غلط با لینک های مکرر می فرستند. وظیفه این ستاره سرخ چه میتواند باشد؟؟؟؟؟؟؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر تبریزی

نظر : 
در این برنامه سخن آقای عباس خرسندی کلی گوئی درباره فدرالیسم و دموکراسی بود بدون راهکاری روشن!

سخن آقای ضیاء صدرالاشرافی نیز این بود که چون در زمان قاجار و پیش از آن از ممالک محروسه ایران سخن گفته می شد پس هم اکنون باید میان مردم ایران بر پایه نژاد و تبار و زبان و اتنیک و قومیت و ملیت دیوارکشی شود و بر روی این دیوارکشی های هیتلری میان مردم ایران نیز نام فدرالیسم گذاشته شود!

البته با روش آقای ضیاء صدرالاشرافی ایران آمریکای دوم و آلمان دوم نخواهد شد بلکه فرجام کار رسیدن به دریای خونی به نام یوگوسلاوی خواهد بود! برای آن که سخن به درازا نکشد به لینک های زیر نگاه کنید:

لینک یک

http://iranglobal.info/node/16877

لینک دو

http://iranglobal.info/node/62488

لینک سه

http://iranglobal.info/node/63573
عدم انتشار شده: 
false