ویرانگر خوزستان رئیس بنیاد مستضعفان شد!

از ویرانگری های عظیم پرویز فتاح، مدیریت پروژه ی فاجعه بار سد «گتوند» در خوزستان بود، که با هزینه سازی دست کم ۴ تریلیون تومان از دارایی ملی، که به دست فتاح و چند فرمانده دیگر سپاه به تاراج رفت، به شوری آب رود کارون و نابودی بخش بزرگی از کشاورزی خوزستان انجامید

 پرویز فتاح (سید پرویز فتاح قره باغ)، مقام قدیمی جمهوری اسلامی، با حکم علی خامنه ای به عنوان رئیس تازه ی «بنیاد مستضعفان» منصوب شد.

پرویز فتاح، که پیش از این ریاست کمیته امداد خمینی را در دست داشت، از فرماندهان سپاه پاسداران بوده که در آنجا به خاطر فساد و ناکارآمدی زیان های هنگفتی را به اقتصاد کشور سبب شده است.

پرویز فتاح همچنین ۶ سال مدیریت «بنیاد تعاون» سپاه پاسداران را در دست داشته و در آنجا هم در موارد گوناگونی از فساد، از جمله فساد نجومی «بانک انصار»، سهیم بوده است.  

یکی از خرابکاری های عظیم این نورچشمی خامنه ای، مدیریت پروژه ی فاجعه بار سد «گتوند» در خوزستان بود که با هزینه سازی دست کم ۴ تریلیون تومان از دارایی ملی، که به دست فتاح و چند فرمانده دیگر سپاه به تاراج رفت، در پایان به شوری آب رود کارون و نابودی بخش بزرگی از کشاورزی خوزستان انجامید.

 

سد «گتوند»، ساخته ی شرکت «سپاسد» سپاه،  بخش عظیمی از کشاورزی خوزستان را نابود ساخت

 

برگرفته از: 
https://t.me/jonbesheiranian/8252
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: