افشای ۱۰ سال دروغبافی پیرامون «ترور دانشمندان هسته ای»: افتضاح دیگری برای جمهوری اسلامی

ویدئو
افتضاح بزرگ دیگری برای دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی با افشای دروغپردازی بزرگ و درازمدت رژیم پیرامون ترور «دانشمندان هسته ای» در سال های ۹۰ ـ ۱۳۸۸به بار آمد.
مازیار ابراهیمی، یکی از دستگیرشدگان که از سوی وزارت اطلاعات به عنوان قاتل «مصطفی احمدی روشن» معرفی و در سال ۱۳۹۱ در سیمای جمهوری اسلامی به این قتل و به مزدوری اسرائیل «اعتراف» کرده است، پرده از اجباری بودن اعترافات و شکنجه برای وادار شدن به آن برمی دارد....
افتضاح بزرگ دیگری برای دستگاه اطلاعاتی اطلاعات جمهوری اسلامی با افشای دروغپردازی بزرگ و درازمدت رژیم پیرامون ترور «دانشمندان هسته ای» در سال های ۹۰ ـ ۱۳۸۸به بار آمد.
 
مازیار ابراهیمی، یکی از دستگیرشدگان که از سوی وزارت اطلاعات به عنوان قاتل «مصطفی احمدی روشن» معرفی و در سال ۱۳۹۱ در سیمای جمهوری اسلامی به این قتل و به مزدوری اسرائیل «اعتراف» کرده است، پرده از اجباری بودن اعترافات و شکنجه برای وادار شدن به آن برمی دارد.
 
مازیار ابراهیمی، که اکنون به عنوان پناهنده در آلمان به سر می برد، از شکنجه های هراسناکی پرده بر می دارد که بر او و دیگر دستگیرشدگان بی گناه برای اعتراف دروغین به قتل و جاسوسی برای اسرائیل وارد شده است.
 
۱۰ تن دیگر از دستگیرشدگان به نام های بهزاد عبدلی، فیروزه یگانه، مریم زرگر، رامتین مهدوی موسایی، آرش خردکیش، مریم ایزدی، فؤاد فرامرزی، نشمین زارع، ایوب مسلم و تارا باقری نیز برای اعتراف به ترور شکنجه شدند که از سرنوشت شان خبری در دست نیست.
 
مجید جمالی فشی، یکی دیگر از دستگیرشدگان، که به کشتن «مسعود علی محمدی» متهم شد و به آن «اعتراف» کرد، به گفته ی وزارت اطلاعات در اردیبهشت ۱۳۹۱ اعدام گردید.
 
با اینکه هنوز عاملان راستین قتل شماری از دست اندرکاران برنامه ی هسته ای رژیم جمهوری اسلامی در سال های ۸۸ تا ۹۰ به روشنی شناخته نشده اند، شواهد گوناگونی نشان می دهد که اشخاصی که در سال های ۹۰ ـ ۱۳۸۸ به عنوان «دانشمند هسته ای» کشته شدند، در واقع در تصفیه های درونی رژیم به دست دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی به قتل رسیدند و سپس قتل آنان به دروغ به اسرائیل منتسب شد.

 

 
 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
محسن جان، شما وقتیکه برای اولین بار به مدرسه رفتید، زبان فارسی را از مادرتان یاد گرفته بودید، و در مدرسه هم بکمک زبان مادرتان می خواستید علم یاد بگیرید و وارد دنیای مدرن بشوید ولی من ترک تازه، در وحله اول و در بدو ورود بمدرسه باید زبان فارسی را به کمک ط دسته دار و شلاق معلم باید یاد می گرفتم تا بتوانم سر در بیاورم که زاویه قائمه نود درجه است، من دهها بار بیشتر از شما باید انرژی مصرف می کردم تا بتوانم مثل شما فارس زبانها وارد دنیای علم بشوم، در صورتی که با زبان مادریم این کار براحتی می توانست انجام پذیرد.
می توانید درد ملتی را که بزبان ملت دیگر باید تحصیل کنند درک کنید؟ اگر نمی توانید قطعا نوشته های من هم ...
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

نظر : 
اینجا خارج کشور امثال شما را کم نداریم. خیلی جوش زبان مادری شان را میزنند. فارس زبانان بندرت میشود که با فرزندان شان غیر از زبان مادری فارسی حرف بزنند. اما همینها که جوش ستم ملی فارس را میزنند زبانان با فرزندان شان به زبان مردم آن کشور حرف میزنند. بارها دیده ام. آقا.. کسی جلوی شما را نگرفته. بروید به زبان خودتان برسید. زبان علم در ایران پس از یورش عربها، عربی بوده چرا که ارتباط بین دانشمندان را فراهم می آورده. حال ما به بو علی سینا بتازیم که چرا به عربی طب نوشته؟ من نمیفهم این همه عقده شماها از کجا در میاد. آقا دولت ایران زور که بزنه همینقدر که بچه ها به مدرسه بروند هنر کرده. هیچ از سیستان و بلوچستان خبر دارید که زیر آفتاب داغ به مدرسه میروند؟ حتا در یکی از دهات آذربایجان چنین وضعیتی برقرار هست؟ مشکل خودتان هستید.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

نظر : 
مشکل از خامنه این یست.. یک محموعه فاسید بر سر کار است و توان گریختن از این دور فساد را ندارد. باید سرنگون شوند.
عدم انتشار شده: 
false