وزیر اطلاعات: به متهمان ترور «دانشمندان هسته ای» خسارت دادیم!

مازیار ابراهیمی، یکی از دستگیرشدگان متهم به ترور، به تازگی از ایران گریخت و دروغ بودن تبلیغات ۱۰ ساله ی رسانه های جمهوری اسلامی پیرامون ترور «دانشمندان هسته ای» را فاش کرد

 

 

 

سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی، می گوید که وزارت اطلاعات به ۵۳ متهم دستگیرشده به اتهام ترور «دانشمندان هسته ای»، پس از روشن شدن بیگناهی آنان، رویهم ۴ میلیارد تومان خسارت داده است!

علوی می گوید، مازیار ابراهیمی، یکی از متهمان که به تازگی دروغپردازی رژیم جمهوری اسلامی پیرامون اتهام ترور دانشمندان هسته ای را افشا کرد، ۱۳۰ میلیون تومان از وزارت اطلاعات خسارت گرفته است!

مازیار ابراهیمی، یکی از دستگیرشدگان متهم به ترور، به تازگی از ایران گریخت و دروغ بودن تبلیغات ۱۰ ساله ی رسانه های جمهوری اسلامی پیرامون ترور «دانشمندان هسته ای» را فاش کرد.

از سال ۱۳۸۸ که افرادی از کارگزاران برنامه های هسته ای رژیم جمهوری اسلامی کشته شدند، رسانه های تبلیغاتی رژیم با سروصدای فراوان این قتل ها را کار «عوامل اسرائیل» اعلام کرده، ده ها شهروند ایرانی را به اتهام شرکت در «ترور دانشمندان هسته ای» دستگیر و با شکنجه به «اعتراف» وادار کردند.

پیش از افشاگری مازیار ابراهیمی، هیچیک از مقامات جمهوری اسلامی از «اشتباه» بودن دستگیری متهمان ترور و دروغین بودن تبلیغات و «اعترافات» مفصل تلویزیونی دستگیرشدگان سخنی نگفته بود. 

تاکنون، به جز مازیار ابراهیمی که پس از آزادی توانست از ایران برود، ومجید جمالی فشی، که بر پایه ی گزارش رسمی رژیم اعدام شده است، از سرنوشت دیگر دستگیرشدگان، که به گفته ی وزیر اطلاعات بی گناه بوده و آزاد شده اند، خبر مستقلی در دست نیست.

  

برگرفته از: 
https://t.me/jonbesheiranian/8819
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: