چرا ملی مذهبی ها دروغگو, فرصت طلب و فاقد ذره ای شرم و صداقت هستند

هفته پیش مقاله ای از آقای دکتر دوشوکی در خبرنامه گویا خواندم که در آن به ریاکاری و جانماز آب کشیدن ملی مذهبی ها و فرصت طلبان استمرارطلب پرداخته بود. بلافاصله بعد از مقاله ایشان که مشخصا در مورد یک فرصت طلب دو دره بنام رضا علیجانی, خود این فرد مذهبی مشکوک یعنی علیجانی به همراه فرزنده آیت الله خزعلی که آزاد است در همه تلویزیونها ظاهر شود و به اصطلاح به عملکرد رژیم انتقاد کند, بعد از آن هر دوی این مذهبی های دو رو بلافاصله در تلویزیون مذهبی وهابی بنام کلمه ظاهر شدند

ویدئو طرفداری بی شرمانه مجریان مختلف تلویزیون وهابی کلمه از گروه جنایتکار و تروریستی داعش

 

بر اساس نوشته خود علیجانی که لینک آن در مقاله آقای دکتر دوشوکی ذکر شده بود, او می گوید خیلی وسواس دارد در هر تلویزیون وابسته ای ظاهر نشود. در تلویزیون مذهبی  و تکفیری وهابی کلمه  مشتی آدم های وهابی خشونت پرست طرفدار داعش (لینک به شبکه وهابی کلمه)  هستند که شدیدن ضد شیعه (بقول خودشان رافضی) و  ضد ایرانی (بقول خودشان مجوسی) هستند.  این شبکه بی شرمانه مدعی می شود که داعش مردم سنی مذهب را از رافضی ها آزاد کرد. و می گوید که داعش حتی برای ایران هم خوب است و داعش یک گروه تروریستی نیست (دقیقه 3:20 این ویدئو از سه مسئول اصلی تلویزیون وهابی)

 

همانگونه که آقای دوشوکی نوشته اند اتفاقن این ملی مذهبی های سیه رو و فرزندان آخوندها مثل روح الله زم و خزعلی در هر تلویزیونی ظاهر می شوند و حق الزحمه دریافت می کنند. از تلویزیونهای وابسته به اسرائیل و عربستان گرفته تا آمریکا و انگلیس. زمان آن فرا رسیده که این مزد بگیران نفوذی را باید افشا کرد. یا وگرنه این نظام دغلکار تا چهل سال دیگر باقی خواهد ماند. امثال روح الله زم برای شرکت در هر برنامه ای پول هنگفتی دریافت می کند. در شبکه بیان گفته بود مبالغ هنگفتی  برای هر برنامه طلب می کرد.

 مصاحبه رضا علیجانی و فرزند آخوند خزعلی در تلویزیون وهابی کلمه (هفته پیش)

 https://www.youtube.com/watch?v=hOgwDQUbefc&t=989s

 

 لینک مصاحبه روح الله زم با شبکه وهابی کلمه (هفته پیش)  شدیدا دروغ می گوید (ادعا می کند فیلم قتل رفسنجانی در استخر را دارد و ممکن است پخش کند و اینکه آقای خامنه تمام ماجرای قتل رفسنجانی را بصورت زنده از طریق تلویزیون مداربسته تماشا می کرده.  دقیقه ٣٢ مصاحبه با شبکه وهابی)

https://www.youtube.com/watch?v=TGHwooACQWY

 

 ویدئو طرفداری بی شرمانه مجریان مختلف تلویزیون وهابی کلمه از گروه جنایتکار و تروریستی داعش

http://pakvim.net/watch/ch07x1eRuyE

 https://www.youtube.com/watch?v=ch07x1eRuyE

 

ایمیل دریافتی از مجتبی ت

منبع: 
ایمیل دریافتی
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: