گفت و گوي تلفني با خانم صديقه مالكي فرد (همسر هاشم خواستار) در ارتباط با دستگيري بيانيه 14

در این گفت و گوی تلفنی کیانوش توکلی با صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، کنشگر سیاسی برجسته ی مخالف رژیم جمهوری اسلامی، می گوید با توجه به سکوت مسؤولان اطلاعاتی و زندان پیرامون وضعیت همسرش، نگران این است که هاشم خواستار زیر شکنجه باشد.در این گفت و گو همچنین در باره دو کانال تلگرامی و فتنه گری های اطلاعات رژیم صحبت شد:

صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، کنشگر سیاسی برجسته ی مخالف رژیم جمهوری اسلامی، می گوید با توجه به سکوت مسؤولان اطلاعاتی و زندان پیرامون وضعیت همسرش، نگران این است که هاشم خواستار زیر شکنجه باشد.

صدیقه مالکی فرد می نویسد:

"امروز سه شنبه ۵ شهریور ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه صبح با اطلاعات تماس گرفتم و به کارشناس اطلاعات گفتم امروز شانزدهمین روز است که همسرم را از جلوی دادگستری دستگیر کرده‌اند و به نقطه نامعلومی برده اند هر روز منتظر تلفن از جانب ایشان هستم ولی متاسفانه خبری نمی‌شود.
به وی گفتم دیگه صبرم تمام شده و هر فکر بدی با خودم می کنم و می گویم شاید ایشان را شکنجه کرده اید که طبق خواسته شما اقرار کنند و الان نمی توانند حرف بزنند و الا نباید خانواده ای را ۱۶ روز بی خبر از عزیزشان نگه دارند. 
در مورد بردن میوه و گرفتن کلید باغ و سوئیچ ماشین با ایشان صحبت کردم ولی جواب مشخصی به من ندادند.
من همچنان منتظر خبری از همسرم هستم".

هاشم خواستار، به همراه شماری دیگر از کنشگران سیاسی و مدنی، در روز ۲۰ مرداد ۹۸ در یک گردهمایی اعتراضی در برابر دادگستری استان خراسان رضوی در شهر مشهد دستگیر شد.

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: