هوشنگ امیر احمدی «جای یک کودتای نظامی هر روز خالی‌تر می‌شود"

هوشنگ امیر احمدی استاد دانشگاه راتگرز نیوجرسی، بنیان گذار و رئیس شورای ایرانیان-آمریکائیان،‌ در یادداشتی در کانال تلگرام خود از سپاه پاسداران خواست دست به کودتا بزنند:

 

با توجه به وضعیت حاد بحرانی حاضر به‌نظر سازمان آبان همه ما باید با قدرت تمام از سپاه و دیگر نیروهای نظامی کشور بخواهیم فورا کودتا کنند و حکومت ضعیف و فاسد اقای روحانی را ساقط نمایند. بعد هم باید فوری از آقای خامنه‌ای بخواهند که روحانیون را از نظام سیاسی کشور بیرون بریزد. این تنها راه نجات کم هزینه کشور است‌.

اگر کودتا بزودی اتفاق نیافتد و امریکا حمله کند کشور نابود می‌شود. امریکا با ایران یک جنگ عادی نخواهد کرد‌. سازمان آبان هم چنین جنگی را ملی یا تحمیلی نخواهد دانست چون می‌داند که حکومت مذهبی آخوندها، که دیگر نمی‌تواتد بیش از ۲۰۰،۰۰۰ بشکه در روز  نفت صادر کند، می‌خواهد هرچه زودتر جنگ اتفاق بیافتد تا اگر قرار است نابود شود از طریق یک جنگ جهادی باشد تا از طریق تحریم‌ها و مردم در خیابانها. گزینه انها ایستاده مردن است و نه نشسته مردن‌.

در همین حال هم امریکا نمی‌تواند و نخواهد خواست برای مدت درازی در باره اعمال مخرب ایران بی‌تفاوت بماند. فعلا امریکا منتظر است عربستان ایران را بدون قید و شرط مقصر اعلام کند و بعد هم میلیاردها دلار هزینه جنگ را روی میز بگذارد. امریکا صبر خواهد کرد تا عربها جلودار شوند و پول بریزند. آنوقت حتما وارد عمل خواهد شد. احتمالا عربها هم گزینه‌ای جز گوش فرادادن به امریکا را نخواهند داشت. عربستان هم نمی‌تواتد نسبت به این حمله به شاهرگ حیاتی خود بی‌تفاوت بماند. اروپا هم نمی‌تواند همراه امریکا نشود‌.

امریکا با جنگ با ایران چینی‌ها را هم دچار خسارات اقتصادی تخریب کننده می‌کند. دو برابر شدن قیمت نفت چین و همچنین اروپا و هند را به سوی ویرانی اقتصادی می‌برد. افزایش یک دلار به قیمت هر بشکه نفت بالای یک میلیارد دلار برای چین هزینه اضافی خواهد داشت. اروپا هم شدیدا بازنده و هرچه بیشتر به امریکا وابسته خواهد شد.

امیدی به چین برای کمک به ایران نیست و اروپا و کشورهای دیگر هم به همین طریق. شبه‌نظامی‌های طرفدار جمهوری اسلامی هم این وسط نابود خواهند شد چون جنگ همزمان علیه انها هم خواهد بود. حزب الله را اسراییل و حشدالشعبی را عراق نابود خواهد کرد. سوریه هم که عملا مرده است و وارد عمل علیه برادران عرب خود نخواهد شد.

افزایش قیمت نفت به‌نفع امریکا و روسها و حتی عرب‌ها خواهد بود. پول اضافه عرب‌ها از فروش نفت گرانتر هم در تحلیل نهایی به جیب اسلحه‌سازان امریکا و روسیه ریخته خواهد شد. دوستی ترامپ و پوتین هم بهمین دلیل است. این نقشه از مدتها پیش ریخته شده است. دست ایران را برای تخریب هم باز گذاشتند تا همه این دستاورد‌ها عاید شوند. حالا وقت درو کردن رسیده است.

تنها راهی که ایران میتواند از تخریب خود را نجات دهد و حتی از افزایش قیمت نفت سود هم ببرد یک کودتای نظامی سریع است. در صورت عدم کودتای بموقع و شروع جنگ، سازمان آبان خواهان تبدیل جنگ به یک انقلاب خواهد شد چون این جنگ را تحمیلی و ملی نمیداند. ما خواهان انقلاب خواهیم بود ولی در همین حال هم خواهیم خواست که سپاه وسایر نیروهای نظامی با ما همکاری کنند چون بدون کمک موثر انها کشور وارد جنگ داخلی و تجزیه موقت میشود‌.

نیروهای نظامی گرامی ایران: لطفا فوری کودتا کنید و نشان دهید که وطن پرست هستید و در لحظه نابودی کشور کمر همت بسته و وطن خود را نجات داده اید‌. با بی عملی نگذارید این افتخار تاریخی از دست شما برود و روسیاه تاریخ گردید. وقت ذیق است و کشور در خطر نابودی‌. صبر بیشتر  هم شما و هم ملت ایران را برای دهه‌ها تخریب و بعد نابود خواهد کرد. لطفا قدرت تخریب جهنمی امریکا را جدی بگیرید.

جاوید ایران

هوشنگ امیراحمدی
برای سازمان ابان
۲۵ شهریور ۱۳۹۸»

* «آبان» یا «اتحاد برای ایران نوین» گروهی است که آقای هوشنگ امیر احمدی بنبانگذار  و رهبر آن است

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
هوشنگ امیر احمدی «جای یک کودتای نظامی هر روز خالی‌تر می‌شود"
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بفرما! نگفتم؟ موفق شد برنامه آشپزی رو هم بکشونه به دعوای ترک و فارس! حالا چرا به روح لنین و استالین قسم میخوری؟ یعنی میخوای بگی که این قدر مقدسن این افراد برات؟ با این حساب با این تبریزی تیم خوبی میشین. اون از چپ بزنه، شما هم از راست. تاکتیک سردار قالیبافه دیگه، حمله گازانبری. مؤید باشید برادر و من الله توفیق.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آشچی عزیز، قسم به ارواح پاک طیبه مارکس و لنین و استالین من فقط خواستم از شما خواهش کنم که اگر برایتان مقدور است از بکار بردن کلمات ماکسیمالیستی مثل مبتذل اجتناب کنید،
طبیعتا در جامعه در بسته ایران صد سال است که تنباکوی برتریت زبان فارسی دود می شود، که این دود تبعیض در همه جا نشسته و از همه جا بوی دود تبعیض به مشام می رسد، شما چیزی را در ایران نام ببرید که بوی پانفارسیسم به خود نگرفته باشد؟ شما حتی به برنامه آشپزی هم که نگاه کنید، غذاهائی مثل قیمه و قورمه و دلمه و کباب آزربایجان را بنام غذای ایرانی و یا فارسی البته همراه موسیقی فارسی به سمع و نطرتان خواهد رسید، این است که همه چیز به تبعیض ملتهای غیر فارس منتهی شده، و ملتهای غیر فارس تلوزیونی در ایران ندارند که بزبان مادری خود از هویت و فرهنگ خود دفاع کنند، شما هم با نسبت دادن مبتذل و ابتذال طبیعتا نمی توانید جلو ابراز نظر ما را بگیرید،

عنوان مقاله: 
هوشنگ امیر احمدی «جای یک کودتای نظامی هر روز خالی‌تر می‌شود"
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازاخ باز حرف زد! یعنی که هوشنگ امیر احمدی درد دیگری ندارد جز اینکه ایران تجزیه بشود تا فرزندان ملتها به زبان مادری تحصیل کنند و موغام بخوانند و بعدش هم لابد اسب سواری کنند و پرچم تکان دهند! برای همین هم این لقمه را دارد برای پاسداران می گیرد. آقا جان، شما لازم نیست این قدر ناشیانه مانور بدهی. می توانی صادقانه این طور بگویی که کار و پیشه من اینجا این است که هر بحثی را هر چه قدر بی ربط، بکشم به بحث ملیتها و آن هم به مبتذل ترین شکلش. حالا می خواهد بحث بر سر شکار نهنگ باشد یا فوائد قارچ یا کاشت سیب زمینی. فرقی نمی کند و با نبوغی که در من نهفته است انجام وظیفه خواهم کرد. یک جوری هم حرف می زنند که انگار بقیه از سوئد و نروژ آمده اند، از واقعیات ایران بی خبرند و در همین مدارس درس نخوانده اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آشچی عزیز اگر نظرات و انتقاداتان را بدون توهین و تحقیر بیان فرمائید، بیشتر بدل می نشیند و تاثیرش قطعا بیشتر است، با برخورد ماکسیمالیستی و عاطفی نمی شود نتیجه مثبت گرفت، احتمالا آقای دکتر هوشنگ امیر احمدی بر طبق روال و پروسه فروپاشی دولتهای توتالیتر متمرکز دولتی، مانند شوروی سوسیالیستی که نظامیان برای حفظ نظام بر سر کار آمدند، نظر می دهند که البته خود نظامیان بخاطر عدم اعتقاد به صحت اعتقادات خود در عمل از درون فرو ریختند و نتیجه اش تقسیم اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی به ۱۵ جمهوری مستقل جدید التاسیس گردید، دنیا را چه دیدی، شاید همین مرزهای پرگهر مقدس ایران هم به همان روز بیافتد، نگران ایران نباشید نگران ملتها و کودکانی باشید که از تحصیل بزبان مادری محروم هستند و اولین روز تحصیل عزای عمومی است در آزربایجان و یک روزی، دیر یا زود به حقوق حقه خود که همانا قوانین برحق حقوق بشر است خواهند رسید،

عنوان مقاله: 
هوشنگ امیر احمدی «جای یک کودتای نظامی هر روز خالی‌تر می‌شود"
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این آقای هوشنگ امیر احمدی هم از خودش تئوری در وکرده! شما چی میگی مثلا؟ سپاه بر علیه روحانی کودتا بکنه؟ چه نیازی هست؟ خامنه ای یک اشاره بکنه کل مجموعه دولت جل و پلاسش رو جمع میکنه. حالا سپاه کودتا بکنه که چی بشه مثلا؟ که سردار فیروزآبادی یا نقدی یا سلامی یا یک عقب مونده دیگه بشه رئیس جمهور؟ چه خیری میرسه به مردم اون وقت اگه یکی از این هفت تیرکشها رئیس جمهور بشه؟ یعنی این مجموعه دولته که به عربستان یا نفتکشها حمله میکنه؟ یا نه، میخوای بگی مثلا که سپاه بر علیه خامنه ای کودتا بکنه؟ میشه اصلا؟
دوست گرامی، من جدا به شما توصیه میکنم که شبها، شام رو سبکتر میل بکنید چون شام سنگین باعث انواع روياي باطله میشه. و همین طور، توصیه میکنم که با واقعیات کنار بیایید. گاهی وقتها، جز اینکه انسان تقدیر خودش رو قبول بکنه، چاره ای نداره، ولو اینکه اون تقدیر مرگ باشه. حالا، جامعه ما در آستانه پس دادن حساب جهل