بازداشت و شکنجه امیر بختیار (فرزند سرتیپ بختیار) در لردگان

واقعیت این است که حرکت لردگان خودجوش و در اعتراض به تزریق عمدی ویروس ایدز بوده است. اعتراض و مبارزه برای واژگونی این نظام، حق دمکراتیک و انسانی هر ایرانی بوده و سیاستی جز این، خیانت به ایران و ملت است.
حکومت اسلامی برای منحرف ساختن اذهان عمومی، اقدام به دستگیری امیر بختیار کرده و اکنون او زیر شکنجه های جلادان حکومت قرار دارد. حکومت می خواهد امیر بختیار را مجبور کند تا در نمایش تلویزیونی، لابد به تزریق ویروس ایدز در لردگان اعتراف کند.

 

 
روزنامه حکومتی فارس در تاریخ 14 مهرماه گزارش داد: “در ماجرای اعتراض تعدادی از مردم شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری یکی از اعضای خانواده شاپور بختیار دستگیر شده است.
به گفته این مقام آگاه، فرد دستگیر شده اصالتا اهل چهارمحال و بختیاری است اما مقیم خارج از کشور بوده که با هویت جعلی وارد کشور شده و با هوشیاری دستگاه های امنیتی در لردگان چهارمحال و بختیاری بازداشت شد."
رسانه جنایتکاران حاکم بر میهن ما نوشت: “این شخص در ماجرای اعتراض مردم لردگان نسبت به شیوع ویروس HIV در یکی از روستاهای شهرستان لردگان، نقش لیدر را داشته و به کمک تعدادی از همراهان خود سعی در منحرف کردن اعتراضات مردمی داشت.”
 
استاندار مزدور چهارمحال و بختیاری هم در مصاحبه با رسانه ها از دستگیری یک عنصر وابسته به ضد انقلاب خبر داده بود.
واقعیت این است که حرکت لردگان خودجوش و در اعتراض به تزریق عمدی ویروس ایدز بوده است. اعتراض و مبارزه برای واژگونی این نظام، حق دمکراتیک و انسانی هر ایرانی بوده و سیاستی جز این، خیانت به کشور و ملت است.
 
حکومت اسلامی برای منحرف ساختن اذهان عمومی، اقدام به دستگیری بسیاری و از جمله امیر بختیار کرده و اکنون ایشان  زیر شکنجه های جلادان حکومت قرار دارد. حکومت می خواهد امیر بختیار را مجبور کند تا در نمایش تلویزیونی، لابد به تزریق ویروس ایدز در لردگان اعتراف کند.
ما افکار عمومی جهانیان را متوجه جنایت جمهوری اسلامی در لردگان کرده و خواهان آزادی فوری امیر بختیار و همه دستگیرشدگان و نیز خروج فوری مزدوران حکومت از لردگان هستیم.
رژیم اسلامی بداند که اگر صبر مردمان لر لبریز گردد و پا در میدان مبارزه نهادند، تا تحقق سرنگونی کل نظام و برقراری آزادی و دمکراسی در کشور، آرام نخواهند گرفت!
 
تریبون لر
07.10.2019
منبع: 
تریبون لر
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: