فرمان “شورای امنیت ملی” مبنی بر پنهان اعلام نتایج آزمایشات ایدز در کشور

تزریق ویروس ایدز در لردگان، ابعاد دیگری از فاجعه تداوم نظام جمهوری اسلامی را آشکار ساخت. دستگاه حکومتی پس از فاجعه تکثیر ویروس ایدز در لردگان، از جانب شورای امنیت مافیاهای حاکم بر کشور بیانیه ای صادر شد، که نشانگر کوشش برای پنهان ساختن سیاست ها و چهره های پشت پرده جنایت تکثیر ویروس ایدز در لردگان و احیانن نقاط دیگر کشور است. اکنون اکثریت مردم ایران به شناخت همه جانبه از ماهیت کثیف و ضد انسانی حاکمان کشور رسیده اند.
 

تزریق ویروس ایدز در لردگان، ابعاد دیگری از فاجعه تداوم نظام جمهوری اسلامی را آشکار ساخت. دستگاه حکومتی پس از  فاجعه تکثیر ویروس ایدز در لردگان، از جانب شورای امنیت مافیاهای حاکم بر کشور  بیانیه ای صادر شد،  که نشانگر کوشش برای پنهان ساختن سیاست ها و چهره های پشت پرده جنایت تکثیر ویروس ایدز در لردگان و احیانن نقاط دیگر کشور است. اکنون اکثریت مردم ایران به شناخت همه جانبه از ماهیت کثیف و ضد انسانی حاکمان کشور رسیده اند. چهره پلید این نظام، باید به جامعه ایرانی و جامعه جهانی بیشتر معرفی شود و در این راستا، قربانیان تکثیر ایدز از ما انتظار دارند که صدای آنها باشیم و از نهادهای بین المللی و باشندگان ایران درخواست کنیم که نسبت به جنایت آشکار حکومت سکوت نکنند.

ما باید صدای قربانیان این جنایت و قربانیان چهل سال حکومت اسلامی باشیم.

متن پیام شورای امنیت حکومت مافیائی بشرح زیر است:

**************

گروهی از حقوقدان ها و وکلای شریف خواهان ورود سازمان جهانی بهداشت به موضوع آلوده شدن شهروندان لردگان به ویروس ایدز شده اند.

بیانیه بشرح زیز است:

تعدادی از وکلای دادگستری خارج از کشور با انتشار بیانیه ای ضمن پشتيبانی از اعتراضات شهروندان لردگان خواستار ورود سازمان بهداشت جهانی به این موضوع شدند.
این وکلا در بخشی از نامه خود آورده اند: “شهروندان باید از حقوق درمانی و حق سلامت برخوردار باشند و دولت ملزم و مكلف است تا ضمن حفظ كرامت انسانی شهروندان، خدمات درمانی مطلوب و رايگان را بر اساس مناسب ترين استانداردهای جهانی در اختيار آنان قرار دهد؛ اما شوربختانه مديريت ناكارآمد پزشكی در ايران موجب شده تا بالغ بر دويست نفر از شهروندان محترم روستای چنار محمودی لردگان آلوده به ويروس اچ.آی.وی شوند”.

آنها همچین در بخشی دیگر از بیانه خود ضمن تاکید بر نبود سيستم قضايی مستقل و عادل در ايران خواستار ورود سازمان بهداشت جهانی به این موضوع شدند. امضاء کنندگان این نامه به ترتیب عبارت اند از:
١– حسين احمدی نياز،
٢– محمد مصطفايی،
٣– نیره انصاری،
٤هوشمند رحيمی،
٥– مسعود اخترانی تهرانی،
٦– احسن حسن پور،
٧– مزدک اعتماد زاده،
٨دانيال راستين،
٩شيلان بيگ زاد،
١٠فاطمه اسلامی،
١١مجتبی حسينی،
١٢احسان حسين زاده،
١٣بهزاد حكيمی زاده،
١٤قهرمان كريمی،

******************

پیش از این بیش از 50 تن از کنشگران سیاسی در مورد فاجعه تزریق ویروس ایدز به شهروندان لردگان هشدار داده و بیانیه ای بشرح زیر بازتاب دادند:

دوشنبه, اکتبر 7, 2019 – 13:18

بیانیه بیش از 50 تن از کنشگران سیاسی
تزریق ویروس ایدز به اهالی «چنار محمودی»، جنایت حکومتی است.
موجودیت حکومت اسلامی در ایران، هزاربار کشنده تر از ویروس های تکثیری آن در لردگان می باشد. باید پیش از اینکه این نظام جنایت پیشه کشور و باشندگان ایران را در باتلاقی تازه گرفتار کند، با آن تعیین تکلیف کنیم.

مزدوران حکومت اسلامی علت ابعاد فاجعه بار را در ” معتادان تزریقی و افرادی با روابط نامطلوب” معرفی کردند. مردم از تکثیر ویروس ایدز و توهین حکومتی بخشم آمده و دفتر امام جمعه  (نماد حکومت اسلامی) و اداره بهداشت (اداره تکثیر ویروس ایدز و نماد دولت) را به آتش کشیدند.

اکنون گمانه سیاست نسل کشی مردمان لر توسط شبکه های مافیائی حکومتی، در مناطق بختیاری بشدت قوت گرفته است. با توجه به سیاست ها و کردارهای جنایتکارانه حکومت اسلامی در 40 ساله گذشته، زدودن این باور  تنها با واژگون ساختن حکومت اسلامی میسر است.

روزهای گذشته مردم در شهرهای لردگان، ایلام و اصفهان نفرت خود را نسبت به حکومت نشان دادند. این اعتراضات هنگامی می توانند موثر واقع شوند که سیستماتیک، هدفمند و برهبری انجمن های خردمند و لائیک دمکرات خودمدیریت روستائی و شهری تداوم یابند و چشم انداز واژگونی نظام را در دستور کار بگذارند.

ما گروهی از کنشگران سیاسی و اجتماعی، علیه نابودی ویروسی مردمان لر توسط حکومت اسلامی اعلام جرم کرده و خواهان اعزام گروه حقیقت یاب حقوقی، تیم های پزشکی بیطرف از سوی نهادهای بین المللی  برای معاینه و معالجه قربانیان هستیم.

ما از مبارزات شهروندان لردگان پشتیبانی کرده و به ایرانیان و جهانیان اعلام می کنیم که؛

موجودیت حکومت اسلامی در ایران، هزاربار کشنده تر از ویروس های تکثیری آن در لردگان می باشد. باید پیش از اینکه این نظام جنایت پیشه کشور و باشندگان ایران را در باتلاقی تازه گرفتار کند، با آن تعیین تکلیف کنیم.

06.10.2019

امضاء کنندگان:

علی منجزی

سیاوش عبقری

زینا فریدونیان

شهلا عبقری

شعله پاکروان

کاوه جویا

آبتین آیینه

معصومه جعفری

ناصر کرمی

صدیقه شریفی

بهزاد صمیمی

رضا کردی

منصور یوسفی

کیومرث گودرزی

سیروس ملکوتی

سیاوش کوهرنگ

گشتاسب باوند

بهمن احمدیان

منیژه ناظم

هوشنگ قهرمانلو

حمید غضنفری

هومن دانا

پریسا احیائی

بهرام معزی

مینا احدی

امید رهائی

رضا امیر عزیزی

بهروز قربانی

مسعود قربانی

نیوشا قربانی

عباس اکرمی

ادریس رحمانی

جمشید هادیان

محمد علیزاده

فرهاد محمدی

شهریار طهماسبی

رضا اسماعیلی

پروین کریمی

رضا آزموده

محمد جودکی

اسماعیل فاضل جوراب باف

لادن تهرانی

مهین سلطانی

مجید فرجیان

اقبال اقبالی

صلاح گرامیان

اصغر کیانی

منیژه حبشی

انوشیروان حاتم (سخنگوی حزب لیبرال ایران)

منوچهر نامور آزاد

بهروز بهادری

محمد کاشفی

علی عطائی

یداله باقری

سکینه باقری

نیلوفر قریشی

حسین لاجوردی

منبع: 
تریبون ایران
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: