علی جوانمردی در راه روح الله زم

برادر خائن تجزیه طلب ما "علی جوانمردی" که در دروغ سرایی دست کمی از "روح الله زم" و "امیر عباس فخر آور" ندارد در سخنانی پیرامون استرداد یا ربایش روح الله زم مدعی شده است:
۱. شخصی به نام ... روح الله زم را با وعده دیدار با "آیت الله سیستانی" در نجف او را فریفته و روح الله زم با وعده روانه عراق و دستگیر شده است. اما:

برادر .... تجزیه طلب ما "علی جوانمردی" که در دروغ سرایی دست کمی از "روح الله زم" و "امیر عباس فخر آور" ندارد در سخنانی پیرامون استرداد یا ربایش روح الله زم مدعی شده است:
۱. شخصی به نام ... روح الله زم را با وعده دیدار با "آیت الله سیستانی" در نجف او را فریفته و روح الله زم با وعده روانه عراق و دستگیر شده است. اما:
اول: جایگاه آیت الله سیستانی به عنوان مرجع اعلی در عراق و جهان شیعه به گونه ای است که اگر قرار باشد ایشان شخصی را به حضور بپذیرند تمام رژیم با هم نمیتوانند مانع شوند و در عراق یا جای دیگری او را بربایند. کافی است مرجع اعلی یک کلام بگوید قاسم سلیمانی نباید پایش را در عراق بگذارد، بی قید و شرط کار تمام است.
دوم: لزومی ندارد شخص دیگری دیدار با آیت الله سیستانی را هماهنگ نماید. بالاخص شیرین نجفی که هیچ سر و سری با روحانیت ندارد. مضافا اگر بنا بر هماهنگی قبلی هم بوده باشد باید بگوییم آیت الله سیستانی دفتر مراجعات مردمی دارند و با یک تلفن میتوان مطمئن شد که آیا قراری برای دیدار نهاده شده است یا خیر.
سوم: امثال علی جوانمردی از ساختار روحانیت خبر ندارند. در گیر و دار اربعین حسینی، آیت الله سیستانی فرصت پذیرفتن کسی، آن هم شخص بی ارزشی مانند روح الله زم.
۲. علی جوانمردی دروغ های جالب تری هم گفته است. من جمله اینکه شخصی به نام سمیرا ... از مامورین اطلاعات رژیم را دستگیر کرده ایم و او اعتراف کرده است و مدارک را به سازمان ملل خواهیم داد.
نکته: مگر علی جوانمردی و این اپوزوسیون دولت هستند؟ بازداشتگاه دارند؟ با چه مجوزی این شخص را نگهداری میکنند؟ با چه مجوزی از او بازجویی کرده اند که اعتراف کرده است؟
بهتر آنکه علی جوانمردی از سرنوشت روح الله درس بگیرد و سعی کند کمتر دروغ ببافد.

منبع: 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=481122952473070&set=a.131790090739693&type=3
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام جناب مازیار گرامی در مورد علی جوانمردی و آوا تودی بعنوان فیک نیوز با شما موافقم، ولی لقب خایین را نادرست می دانم و آن با موازین ایرانگلوبال نا هم خوان است، آن را نقطه چین کرده ام