رئیس فاسد اتاق بازرگانی تبریز، محتکر هزاران تن مواد خوراکی ضروری

یونس ژائله، بازرگان فاسد حزب اللهی، با نفوذ سیاسی و پرداخت رشوه، بنگاه های بزرگ اقتصادی دولتی را مالک شده و تاراج کرده است

 

 

کشف انبارعظیم مواد خوراکی احتکار شده ی یونس ژائله، رئیس فاسد اتاق بازرگانی تبریز:

انباری به گنجایش ۴۲ هزار تن، که به گزارش بازرسان اداره ی تعزیرات حکومتی مواد خوراکی فراوانی، از جمله بیش از ۲۵۰۰ تن برنج، به طور غیرقانونی در آن احتکار شده است و متعلق به یونس ژائله، سرمایه دار مشهور وابسته به رژیم می باشد، در شهر مراغه کشف گردید.

یونس ژائله سعدآباد، دارنده ی هولدینگ «شیرین عسل»، مجتمع کشت و صنعت مغان و دارایی های بزرگ دیگر، از دزدان بزرگ حکومتی است که از راه واگذاری واحدهای اقتصادی دولتی با نفوذ سیاسی و رشوه به ثروتی نجومی رسیده و از پشتیبانی نیرومند سران و کارگزاران رژیم جمهوری اسلامی بهره مند می باشد.

این حزب اللهی دزد ریش تراشیده و موذی، بارها از سوی نهادهای رژیم به عنوان کارآفرین و بازرگان نمونه شناخته شده و مورد «تقدیر» قرار گرفته است.

 

 

 

 

برگرفته از: 
https://t.me/jonbesheiranian/9385
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
نوشتن کتاب آشپزی مخصوصآ سوپ های روسی با فلفل بجای تورک ستیزی...
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ســـالام دوســـلار.... همانطور که مشاهده میکنیم این کاربر سیتاره قئپ قیرمیزی ما موقعی که به خواب عمیق فرو می رود , مارکس و لنین را در خواب میبیند
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
احمد توکلی خواستار توقف موقت معاملات سهام مالکان و
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هنگامی که بر پایه گزارش های رسانه های رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه (آن هم پس از سانسورهای فراوان!) یونس ژائله سعدآباد که از دزدان سرگردنه رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران در تبریز و آذربایجان است چهل و دو هزار تن برنج را احتکار کرده است تا پس از بسته بندی و فروش آنها به کوهی از پول دست یابد در شهر ساری دست یک دزد که شاید برای فقر و نداری و گرسنگی اندکی پول دزدیده بود به حکم بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه قطع شد

https://www.hra-news.org/2019/hranews/a-22387

به این می گویند حکومت عدل علی در رژیم سیدعلی خامنه ای!!!
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یونس ژائله سعدآباد در سال ۱۳٤۱ در تبریز زاده شد، پدرش از ارتشیان وابسته به رژیم پهلوی بود که دارائی فراوانی از راه خوش خدمتی و خوش رقصی برای رژیم پهلوی به دست آورده بود و این داستان ها که یونس ژائله سعدآباد از صفر آغاز به کار کرده و میلیاردر شده است برای فریب مردم هستند! (زر نباریده ز آسمان به سرت / یا خودت دزد بوده ای یا پدرت!)

پس از انتحار اسلامی یونس ژائله سعدآباد نخست به سپاه پاسداران پیوست و سپس به شهرهای کردنشین رفت و سال ها کردهای ضد رژیم را با سنگدلی فراوان کشتار و سرکوب کرد! به جز کردهای ضد رژیم یونس ژائله سعدآباد در راه سرکوب دیگر دشمنان رژیم ولایت فقیه نیز از هیچ گونه ددمنشی و کشتار و سرکوب و شکنجه فروگزار نکرد! در سایه خوش خدمتی های یونس ژائله سعدآباد نام برده بدون کنکور به دانشگاه رفته و در رشته پزشکی دانشجو شد!

چون آدم کشتن و سرکوب و شکنجه با پزشکی ....