هاشم خواستار از 95 روز در سلول انفرادي مي گويد

امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت ۱۶ به اتفاق فرزندانم با همسرم آقای سیدهاشم خواستار درمحل سالن احضار و ارشاد اداره اطلاعات مشهد ملاقات کردیم .
از ایشان درموردوصعیت زندگی درسلول انفرادی پرسیدم ایشان گفتند دوشب پیش سلول بقدری گرم شده بود که احساس خفگی می کردم نه می توانستم گرما را کم کنم نه پنجره ای بود که باز کنم هرچی به در می زدم

امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت ۱۶ به اتفاق فرزندانم با همسرم آقای سیدهاشم خواستار درمحل سالن احضار و ارشاد اداره اطلاعات مشهد ملاقات کردیم .
از ایشان درموردوصعیت زندگی درسلول انفرادی پرسیدم ایشان گفتند دوشب پیش سلول بقدری گرم شده بود که احساس خفگی می کردم نه می توانستم گرما را کم کنم نه پنجره ای بود که باز کنم هرچی به در می زدم چون آخر شب بود کسی اقدامی نمی کرد تا بالا خره نگهبان آمد وپنجره پایین را باز کرد وبقول خودنگهبان درهای سالن را باز کرد تااینکه هوای خنک آمد و حالم بهتر شد .دراین مورد همه ما ناراحت شدیم .
همسرم گفت اصلا نگران نباشید.
کوچکترندازآنکه مرازیروروکنند
حتی اگر هرآنچه که دارند رو کنند
کوچکترندازآنکه بدانند من کی ام
ازکوههانام مرا پرس وجو کنند
همسرم امروزنودوچهارمین روز است که درسلول انفرادی زندان اداره اطلاعات مشهد زندانیست. علیرغم اینکه طی سه ماه اول بازجویی و بازپرسی همسرم و دوستانش در اداره اطلاعات به پایان رسیده و آخرین دفاعشان هم درتاریخ یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸ درمحل شعبه ۹۰۳ دادسرای انقلاب انجام شده وبرای هرکدام از آنها مبلغ یک میلیارد وثیقه تعیین کرده اند نمی دانم علت چیست که همچنان آنها را در انفرادی زندان اطلاعات مشهد زندان دارند و آزادشان نمی کنند. آیا شما که این متن را می خوانید می دانید چرا آزادشان نمی کنند؟؟؟؟؟؟!!!

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: