اعتراضات مرگبار: حمله نیروهای انتظامی به خودرو معترضین و شعار مرگ بر خامنه‌ای

شدت گرفتن اعتراضات در ایران، مردم معترض به بانک‌های برخی از شهرهای ایران حمله کردند و برخی از معترضان نیز شعار «مرگ بر خامنه‌ای» سر دادند. بر اساس گزارش‌ها، اعتراضات علیه گرانی

شدت گرفتن اعتراضات در ایران، مردم معترض به بانک‌های برخی از شهرهای ایران حمله کردند و برخی از معترضان نیز شعار «مرگ بر خامنه‌ای» سر دادند. بر اساس گزارش‌ها، اعتراضات علیه گرانی شدید و ناگهانی بنزین در برخی از شهرهای ایران از جمله تبریز، کرج، شیراز، بهبهان، سیرجان و اهواز به خشونت کشیده شده است.

بر اساس ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، در بعضی از شهرها خودروی پلیس به آتش کشیده شده‌ است. همچنین پلیس برای متفرق کردن مردم از گاز اشک‌آور و شلیک گلوله استفاده می‌کند.

حمله نیروهای انتظامی به خودرو معترضین در تبریز:

آتش زدن بانک ملی بهبهان با شعار مرگ بر خامنه ای:

همچنین بر اساس این ویدئوها، یک شعبه بانک ملی در بهبهان به آتش کشیده شده و مردم به یک بانک دیگر نیز سنگ‌پرانی 

در اهواز، فرمانده پلیس این شهر به رانندگانی که خودروهای خود را به نشانه اعتراض در خیابان‌ها خاموش و متوقف می‌کنند، هشدار داد و گفت: «نخست سعی می‌کنیم با افرادی که خودروهای خود را در خیابان‌ها خاموش می‌کنند به صورت لسانی تذکر دهیم و در مرحله بعد با این افراد برخورد خواهد شد و پس از ضبط پلاک خودرو، از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی می‌شود و سپس موضوع از طریق دادگاه پیگیری خواهد شد.»

اعتراض علیه گرانی بنزین در قزوین:

فیلم در آتش سوختن پمپ بنزین میدان قائم و کیوسک انتظامی اسلامشهر:

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: