واکنش آیت الله های جنایتکار ی که احساس خطر کرده اند ،


این مرجع تقلید شیعیان در پیامی گفت: متأسفانه در حالی که گرانی، تورم و بیکاری بسیاری از اقشار مملکت را در وضعیت سخت و ناراحت کننده‌ای قرار داده، طرحی در شب میلاد رسول رحمت (صلی‌الله علیه و آله وسلم) توسط سران قوا تصویب شد که موجب تأسف

اعتمادآنلاین | تصویب سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین از مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه بود که از روز جمعه اجرایی شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، صبح جمعه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، از ساعت صفر روز 24 آبان سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین‌سوز اعمال می‌شود.

بعد از تصویب سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین اعترضاتی در برخی از شهرهای کشور به وجود آمده است. در پی نارضایتی مردم مراجع تقلید شیعه در توصیه‌هایی به دولت خواهان اصلاح روش و برنامه مدنظر شدند.

نمایندگان مجلس لغو این طرح را اعلام کنند

آیت‌الله العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی از افزایش قیمت بنزین به شدت ابراز تاسف و نگرانی کرده و خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار لغو این طرح شدند.

این مرجع تقلید شیعیان در پیامی گفت: متأسفانه در حالی که گرانی، تورم و بیکاری بسیاری از اقشار مملکت را در وضعیت سخت و ناراحت کننده‌ای قرار داده، طرحی در شب میلاد رسول رحمت (صلی‌الله علیه و آله وسلم) توسط سران قوا تصویب شد که موجب تأسف و نگرانی شدید است

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: