هاشم خواستار: اصراری به آزادشدن ندارم!

گزارش همسر هاشم خواستار از دیدار با وی در اداره اطلاعات مشهد
من سال ۵۲ در زمان شاه درست مثل الآن (آذرماه) به جرم آزادیخواهی توسط ساواک دستگیر شدم. الآن سال ۹۸ در زمان شیخ باز به جرم آزادیخواهی توسط اطلاعات مشهد بازداشت شده ام ودرزندان شما هستم. با بودن افرادی مثل ما در زندان مشخص است که درکشور چه خبراست. واین زندانی بودن ما به مردم آگاهی می دهد. برای همین اصراری به آزادشدن نداریم

 

گزارش صدیقه مالکی فرد از دیدار دیروز با زندانی سیاسی، هاشم خواستار، در اداره اطلاعات مشهد:

روز سه شنبه۲۶ اذر۹۸ساعت ۳ بعداز ظهر به اتفاق فرزندانم با همسرم آقای سیدهاشم خواستار درمحل سالن احضار و ارشاد اداره اطلاعات مشهد ملاقات کردیم.
بعداز سلام و احوالپرسی سلام دوستان و همکاران را به وی رساندم. اآقای خواستار متقابلا خدمت همه دوستان و همکاران سلام داشتند.

آقای خواستار۱۲۹ روز است که در اطلاعات مشهد زندانی است که ۱۰۶ روز انفرادی بودند و الان با آقای محمد نوریزادکه همزمان با وی دستگیر شده است دریک اتاق زندانی هستند.

آقای خواستار گفت ۲۳ آذر ۹۸ معاون اطلاعات مشهد به اتفاق رئیس بند وبازجوهای من و آقای نوریزاد به محل زندان ما آمدند صحبتهای زیادی درمورد وضع آشفته مملکت وبی اعتمادی ملت شریف ایران به وضع موجود و......بین ما رد وبدل شد به آنها گفتم من سال ۵۲ در زمان شاه درست مثل الان(آذرماه) به جرم آزادیخواهی توسط ساواک دستگیر شدم الان سال۹۸ در زمان شیخ بازبه جرم آزادیخواهی توسط اطلاعات مشهد بازداشت شده ام ودرزندان شما هستم بودن افرادی مثل ما در زندان مشخص است که درکشور چه خبراست. واین زندانی بودن ما به مردم اگاهی می دهدبرای همین اصراری به آزادشدن نداریم.

روز ۲۵ آذر بازرس از تهران آمد درمورد کمبودها سوال کرد که در مورد کاغذ و قلم و عینک گفتیم .وگفتیم قلم و کاغذ به شرطی قبول می کنیم که هرچی نوشتیم با خودمان ببریم که این شرط را نپذیرفتند گفتم مهم نیست نهرو بدون قلم وکاغذ درزندانهای انگلیس کتاب نگاهی به تاریخ جهان و نامه ای به دخترم را نوشت .و آیت الله طالقانی در زندان شاه کتاب چند جلدی پرتوی از قرآن را نوشت.....

بعدازنیم ساعت ملاقات به پایان رسید و آقای خواستار را بردند به زندان اطلاعات و ما برگشتیم به خانه.

 

برگرفته از: 
https://t.me/jonbesheiranian/10312
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: