همسران خواستار و نوری زاد، فردا، ۲۶ دی، دوباره بست نشینی خواهند کرد

صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، و فاطمه ملکی، همسر محمد نوری زاد، که امروز، ۲۵ دی، در اعتراض به بازداشت همسران خود در برابر دادگاه انقلاب مشهد برای ساعاتی بازداشت شدند، اعلام کردند که فردا، ۲۶ دی، از ساعت ۹ بامداد دوباره در همانجا بست نشینی خود را تکرار خواهند کرد

 

 

همسران دو زندانی سیاسی سرشناس، فردا ۲۶ دی، ساعت ۹ بامداد، دوباره بست خواهند نشست.

مشهد: صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، و فاطمه ملکی، همسر محمد نوری زاد، که امروز، ۲۵ دی، در اعتراض به بازداشت همسران خود در بازداشتگاه اداره ی اطلاعات در برابر دادگاه انقلاب مشهد بست نشینی کرده، برای ساعاتی بازداشت شدند، اعلام کردند که فردا، ۲۶ دی، از ساعت ۹ بامداد دوباره در همانجا بست نشینی خود را تکرار خواهند کرد.

متن پیام صدیقه مالکی فرد و فاطمه ملکی چنین است: صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، و فاطمه ملکی، همسر محمد نوری زاد، که امروز، ۲۵ دی، در اعتراض به بازداشت همسران خود در بازداشتگاه اداره ی اطلاعات در برابر دادگاه انقلاب مشهد بست نشینی کرده، برای ساعاتی بازداشت شدند، اعلام کردند که فردا، ۲۶ دی، از ساعت ۹ بامداد دوباره در همانجا بست نشینی خود را تکرار خواهند کرد.

متن پیام صدیقه مالکی فرد و فاطمه ملکی چنین است:

درود بر شما
من فاطمه ملکی همسر آقای محمد نوریزاد به اتفاق صدیقه مالکی فرد همسر آقای سید هاشم خواستار فردا پنجشنبه ۲۶دی ماه ۹۸ ساعت ۹ صبح جلوی دادگاه انقلاب مشهد برای ازاد شدن همسرانمان که بی گناه مدت ۶ماه است که در انفرادی زندان اطلاعات مشهداسیرند تحصن می کنیم.
ضمنا یادآورمی شویم از هیچیک از دوستان وهمکاران وهمشهریان انتظار نداریم که ماراهمراهی کنند. از محبت دوستان که از طریق پیام وتلفن و....ابراز لطف کرده اند صمیمانه تشکر می کنیم.

۹۸.۱۲.۲۵

 

 

 

برگرفته از: 
https://t.me/jonbesheiranian/10866
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: