پاسپورت امریکایی باران کوثری!؟

خبری که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، تصویری منتسب به پاسپورت آمریکایی باران کوثری است که واکنشهای متفاوتی را در بر داشته است. به نقل از خبرگزاریهای داخلی، پدر باران کوثری در این مورد گفته که این موضوع شخصی است

 

خبربان:

خبری که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، تصویری منتسب به پاسپورت آمریکایی باران کوثری است که تاکنون تایید یا تکذیبی از سوی این بازیگر همیشه منتقد نسبت به این موضوع منتشر نشده است.

بخشی از متن سوگند شهروندی ایالات متحده که شخص را ملزوم به رعایت آن میکند:بدینوسیله سوگند می‌خورم کلا و تمامی وفاداری خود به هر پادشاه یا دولتمرد و دولت و حکومت و مملکتی که تاکنون شهروند آن بوده‌ام را طرد کرده!
در برابر کلیه دشمنان داخلی و خارجی به دفاع و حمایت از قانون اساسی و قوانین ایالات متحده آمریکا پرداخته و به آن ایمان و وفاداری واقعی بورزم!
هنگامی که قانوناً لازم باشد برای دفاع از ایالات متحده تفنگ به دست خواهم گرفت!من این تعهد را آزادانه و بدون هیچگونه تحفظ یا نیت طفره روی می‌پذیرم.

پایان خبر

https://khabarban.com/a/26569999

 

مکمل:

در همین رابطه باشگاه خبرنگاران جوان طی تماس تلفنی با جهانگیر کوثری پدر این بازیگر، موضوع را پیگیری کرد که وی بدون تایید و رد کردن این موضوع، گفت: این مسئله شخصی است و دخترم در صفحه خود واکنش نشان خواهد داد.

https://bit.ly/2NWkREr

 

Image result for ‫باران کوثری - روحانی‬‎

پاسپورت آمریکایی باران کوثری جعلی است؟

 

منبع: 
خبربان
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: