گذری و نظری

"بیسوادِ سیاسی" کسانی بشمار میروند که درکِ سیاسی نداشته و نمی‌دانند که هزینه‌های زندگی از قبیل قیمت نان، مسکن و درمان همگی وابسته به تصمیماتِ سیاسی هستند.
انانکه میگویند "از سیاست بیزار اند "باید درک کنند که بی‌توجهی به سیاست انواع انحرافات اجتماعی ، کودکان خیابانی ، قتل و غارت و....را افزون و از همه بدتر بر فسادِ صاحبانِ قدرت می‌افزاید.
سعی بفر مایید از این گروه نباشید و به همه امور روز مره که برجامعه و میهن می گذرد حساس بوده عکس العمل نشان دهید

 

برابرآخرین مطالعات اجتماعی : "بیسوادِ سیاسی" کسانی بشمار میروند که  درکِ سیاسی نداشته  و نمی‌دانند که هزینه‌های زندگی از قبیل قیمت نان، مسکن و درمان همگی وابسته به تصمیماتِ سیاسی هستند.

انانکه میگویند "از سیاست بیزار اند "باید درک کنند   که بی‌توجهی به سیاست انواع انحرافات اجتماعی ، کودکان خیابانی ، قتل و غارت و....را افزون  و از همه بدتر بر فسادِ صاحبانِ قدرت می‌افزاید.

 سعی بفر مایید از این گروه نباشید و به همه امور روز مره که برجامعه و میهن  می گذرد حساس بوده عکس العمل نشان دهید ( کل نفس بما کسبت رهینه )

اینهم چند خبر :

** ظریف به مجمع جهانی اقتصاد در داوس بعلت  به‌هم خوردن «برنامه تنظیم‌شده» سفر نمیکند .

وی  به صورت رسمی و حضوری دعوت شده  ولی بعداً «ترتیبات دیگری در نظر گرفته شده 

 خبرگزاری رویترز گفت نام آقای ظریف در فهرست ۳ هزار میهمان این اجلاس وجود ندارد.

مجمع جهانی اقتصاد مشهور به داووس از سه‌شنبه ۱ بهمن تا جمعه ۴ بهمن در شهر داووس سوئیس برگزار می‌شود. عنوان اجلاس امسال «ذی‌نفعان جهان پایدار و منسجم» اعلام شده است.  ** ضمنا اقای ظریف گفته اند :  در نوامبر ۲۰۱۸ به خانم موگرینی تأکید کردیم که حکومت ایران مکانیزم حل‌وفصل اختلافات را شروع و برنامه کاهش تعهدات برجام را اجرایی میکنیم.

 

در صورتی که اروپایی‌ها به تعهدات خود برگردند، مانیز  کاهش تعهدات را متوقف می‌کنیم .

 

و اگر این موضوع به شورای امنیت ارجاع شود، خروج از NPT مطرح خواهد بود، اما پیش از آن برنامه‌های دیگر را می‌توان در دستور کار قرار داد

**وزیر ورزش  گفته محرومیت ایران از میزبانی بازی‌های باشگاه‌های آسیا «با فشار آمریکا» صورت گرفته  و اسرائیل و عربستان سعودی نیز از آن حمایت می‌کنند.

 **شایعه‌های زیادی پیرامون نیمکت تیم ملی فوتبال ایران شنیده می‌شود و به نظر می‌رسد علی دایی تا انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی فاصله‌ای ندارد.

منبع: 
سایتها
برگرفته از: 
اخبار روز
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: