انتخابات را تحریم کنیم، شرکت درانتخابات فرمایشی تائید رژیم خود کامه است

هم میهنان ، روز جمعه دوم اسفند ٩٨ يكي ديگر از انتخابات فرمايشي رژيم فاشيست مذهبي است. رژيمي كه چهل و يك سال دروغ گفت و انتخابات نمایشی را برای انتصاب رئیس جمهور، نمایند گان مجلس شورا ، نمایند گان شوراهاي شهر و... را برگزار کرده است . شايد بتوان اولين انتخابات رياست جمهوري در ايران را بي نقص تر از ساير انتخابات دانست ولی به درستی مي توان گفت تمامي انتخابات در ایران با درجه هاي مختلف مهندسي شده اند.

رژیم  هرچند بر طبق قوانین استصوابی  نامزدهای غیر خودی انتخاباتی را از صافی می گذراند و فقط خودی ها را در لیست  باقی می گذارد،  اما باز در خلال این چهل و يك سال  همیشه  با تقلب هاي گسترده نتيجه انتخابات را از آن خودي تر ها كرده  و نمایش انتخاباتی براه انداخته است تا به جهانیان بنمایاند که آزادی انتخاب در ایران وجود دارد! نمونه بارز انتخابات تقلبی،  سال ٨٨ بود كه اعتراضات  ميليونی مردم با شعار "راي من كو؟!"  را به دنبال داشت  که با کشتار و دستگیری و زندان به شدت سرکوب شد. 

رژيم فاشيست مذهبي ، هيچگاه با مردم رو راست نبوده  و اعتمادي به صندوق هاي راي شان نيست. رژیم با نمایش های انتخاباتی، سعي می کند تاحكومت خود را به دنيا طرفدار مردم نشان دهد! و اين در حالي است كه در مقاطع مختلف  صدای اعتراض به حق مردم را با  زندان و شکنجه و اعدام در گلو خفه کرده است.

 رژیم  از آغاز  حاکمیت اش تعداد زيادي بی گناه  را دستگير و بدون محاکمه روانه جوخه هاي اعدام کرد. در سال ٦٠-٦٧ اعدام هاي گسترده براه انداخت  و هزاران زنداني سياسي را كه  حكم  محکومیت خود را مي گذراندند، اعدام کرد.  در سال ٧٨ اعتراضات دانشجویی را به خاک و خون کشید. در سال ٨٨  حضور ميليوني مردم که در خيابان ها  به دنبال راي خود بودند را به گلوله بست. در دي ماه ٩٦ اعتراضات مردم  بجان آمده  از فقر را که در شهرهاي بزرگ و كوچك به  خيابان آمده بودند با ضرب وشتم و گلوله پاسخ داد. در آبان ٩٨ مردمان معترض به سه برابر شدن قيمت بنزين، که  در بيش از صد/١٠٠ شهر برای سه روز  به خيابان ها آمده بودند را با کشتارو زندان سرکوب  کرد . به گزارش رويتر بيش از ١٥٠٠ تن در این تظاهرات کشته  و هزاران تن زخمي و بيش از  ده هزار تن دستگيرو زندانی شده اند که بخشی نیز زیر شکنجه جان باختند.

رژیم ازابتدای  به قدرت رسیدنش زن ستیزی را با فرمان حجاب اجباری آغاز کرد و در طول این چهل و یک سال زنان را به جرم بد حجابی ضرب وشتم ودستگیر و زندانی کرده است. اما در دوران تبلیغات انتخابات، از زنانی  با همان نوع حجاب( بد ححاب)، سوء استفاده کرده تا زنان را در حمایت از رژیم به پای صندوق های رای بکشاند.

رژيمي كه جمهور مردم نباشد براي حفظ نظامش دست به جنایت و نيرنگ و فريب مي زند، از تروريست در منطقه حمايت مي كند، تا بر بقاي عمرش بيافزايد. برای خروج از بحرانی که به دلیل مداخله هایش درخاور میانه گریبانگیرش شده است ، به هواپيماي اوكرايني  با موشك شليك  می کند و ١٧٦تن از مردمان ایران و کشورهای  دیگر را هلاک می کند.

رژیمی كه خاک كشور را به حراج گذاشته  و  شمال را به روس ها و جنوب را به چيني ها واگذار كرده  تا از بحران هاي اقتصادي  نجات يابد، در انتخابات اسفند ماه هم قصد دارد كه باز با انتخابات مهندسی شده ، مجلس يك دستي بسازد تا بدون دردسرهای جناحی،  خود گامگی را به بالاترین درجه رسانده و چند روزی  را به عمرش بیافزاید .

خامنه اي  با استفاده از شگردهای گوناگون  تلاش دارد که مردم را روانه صندوق های رای گرداند  او مي گويد:«ممکن است کسی از بنده خوشش نیاید، اما اگر ایران را دوست دارد، باید به پای صندوق رأی بیاید.» او اين بار با فريب كهنه ناسيوناليسم و ايران دوستي و اينكه، گويا امنيت كشور ايران شركت در انتخابات و راي دادن به رژيم ، كشور را از ورطه ی سقوط ساقط مي گرداند.

هم میهنان:

 با رد صلاحيت اصلاح طلبان  و اطرافيانِ روحاني، و بعضی از نمايندگان كنوني، ديگر انتخاب  بين  بد وبدتر هم نيست ،انتخاب بين بود و نبود رژیم "جمهوری اسلامی"  است . خامنه اي عزم كرده كه مجلسي يك دست و يك سو بسازد تا بتواند هرچه را که مي خواهد، بدون دردسر انجام دهد تا شاید رژیم را از ورطه نابودی نجات دهد . با نرفتن به پاي صندوق هاي راي، انتخابات( انتصابات) اسفند را تحريم كنيد. بايد  بخود آييم و از قبول ولايت فقيه و رژيم ايدئولوژيك دینی که سرزمینمان را به نابودی کشانده و می کشاند سر باز زنيم. بدانيد كه تنها راه نجات ايران گذر از رژيم  فاشيست مذهبي است كه مي تواند ما را به يك نظام دموكراتيك و سكولار برساند . حزب آزادی و رفاه ایرانیان در اين راه با شما  همراه خواهد بود و آماده هر گونه  یاری رسانی است.

پيروزباد مبارزات مردمان ايران 

٢٢بهمن ١٣٩٨

حزب آزادي و رفاه ايرانيان( آرا)

hezbara@gmail.com

برگرفته از: 
ایمیل دریافتی
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: