هشدار! حکومت اسلامی مسئول گسترش ویروس کرونا در ایران و مرگ شهروندان است۔

ما نگران جان هموطنان مان هستیم و نسبت به نتایج اقدامات فاجعه بار حکومت اسلامی مبنی بر تبدیل ایران به مرکز انتقال ویروس کرونا به سایر نقاط جهان هشدار می دهیم۔

 

 
 
پس از شناسائی ویروس کرونا در چین و مرگ تعدادی از شهروندان آن کشور, چین و کلیه کشورهای جهان, برای پیشگیری از گسترش کرونا, اقدامات جدی در دستور کار گذاشتند تا سانومی مرگ را مهار کنند۔
اما حکومت اسلامی, که برای آن کم ارزش ترین چیز, جان ایرانیان بوده, همچنان کانال های ارتباطی با مراکز پیدایش ویروس کرونا را ادامه داده و در اوج بی مسئولیتی بستر سونامی کرونا در ایران را مهیا کرده است۔
حکومت اسلامی شیوع کرونا در ایران را رد کرده بود که اخبار کشته شدن دهها تن از شهروندان و مشاهده موارد متعدد, خبر شوم خطر غرق میلیونها ایرانی در گرداب کرونا را تقویت می کند۔
ما نگران جان هموطنان مان هستیم و نسبت به نتایج اقدامات فاجعه بار حکومت اسلامی مبنی بر تبدیل ایران به مرکز انتقال ویروس کرونا به سایر نقاط جهان هشدار می دهیم۔
 
۱- ما نگران جان هموطنان مان هستیم و نسبت به نتایج فاجعه بار بی مسئولیتی حکومت اسلامی مبنی بر تبدیل ایران به مرکز انتقال ویروس کرونا به سایر نقاط جهان هشدار می دهیم۔
ما ملت ایران را به آماده باش و مراقبت های ویژه برای حفظ سلامت شهروندان کشور دعوت کرده و با آگاهی به ماهیت نظام, بی وجدانی و بیگانگی حاکمان, خود برای پیشگیری از فاجعه ملی اقدام کنند۔
 
۲-ما جامعه جهانی و بویژه سازمان ملل, اتحادیه اروپا, نهادهای حقوق بشری و جامعه پزشکی را نسبت به سیاست عدم رعایت حداقل ها برای تامین جان شهروندان کشور توسط حکومت اسلامی هشدار داده و اقدام باز گذاشتن راه های انتقال ویروس کرونا به ایران و از طریق ایران به کشورهای دیگر را محکوم می کنیم و خواهان اقدامات فوری برای پیشگیری از فاجعه مرگ بسیاری از مردم در نتیجه سیاست های حکومت اسلامی هستیم۔
 
۳-ما براین باور هستیم که مافیاهای اسلامی حاکم بر میهن ما,  منافع سیاسی, اقتصادی و سودجودیانه خود را  در الویت قرار داده و ایران و ایرانیان را قربانی اهداف خود کرده و می کنند۔ از آنجاکه ملت ایران و منافع و مصالح ایران و سلامت مردم در کانون سیاست های حکومت اسلامی قرار ندارد, این نظام محکوم به سرنگونی می باشد و هنگام آن فرا رسیده تا مردم سرنوشت خود را بدست خویش تعیین کنند۔
 
همبستگی برای جمهوری در ایران
21,02,2020
منبع: 
تریبون ایران
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: