شهردار منطقه ۱۳ تهران کرونا گرفت

نتیجه آزمایش مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران که از شب گذشته با علایم ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود، مثبت اعلام شد. روز سه شنبه گذشته محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، به منطقه سیزده رفته و با برخی از اعضای شورای شهر ملاقات داشته که در این مراسم شهردار منطقه با ماسک حاضر شده بود.

 

باشگاه خبرنگاران جوان : نتیجه آزمایش مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ تهران که از شب گذشته با علایم ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود، مثبت اعلام شد.

پایان خبر

 

 

تکمیلی:

رکنا در همین رابطه نوشت: "رحمان زاده با مراجعه به بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد و پس از آن که آزمایش کرونا وی را برای بررسی های بیشتر به بیمارستان مسیح دانشوری (محل قرنطینه بیماران کرونایی تهران) اعزام کردند."

از سوی دیگر، برخی نشریات مانند همشهری آنلاین که به شهرداری منسوب است، خبر را تکذیب نموده بود. همشهری ساعاتی قبل نوشت:

"مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: حال عمومی مرتضی رحمان‌زاده شهردار منطقه ۱۳ خوب است و خبر ابتلای شهردار منطقه به کرونا صحت ندارد. او تاکید کرد: رحمان‌زاده از دو هفته پیش گرفتار سرماخوردگی شدید بوده و به علت ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده است. در حال حاضر حال عمومی وی خوب است و مشکل خاصی ندارد."

"روابط عمومی منطقه۱۳ شهرداری تهران مرتکب خطایی فاحش شد و چرخه اطلاع رسانی صحیح و صادقانه را مخدوش کرد. یقینا برخورد خواهد شد.  شهردار منطقه۱۳ که مشکوک به ابتلا به ویروس کروناست در بیمارستان تحت نظر است."

با توجه به اخبار ضد و نقیض و شایعات مختلفی که این روزها با اهداف متفاوت عمدتاً سیاسی بصورت افزایشی منتشر میشود نمیتوان اظهار نظر قطعی کرد و باید منتظر زمان ماند.  در مورد خبر ابتلای شهردار منطقه سیزده به کرونا، تعدادی از خبرگزاریها صحت آنرا تایید نموده اند و برخی دیگر اعلام نموده اند که محسن هاشمی فعلا خانه نشین است و امروز برای تست کرونا اقدام خواهد کرد. دیروز خبر فوت محمدرضا شجریان نیز منتشر شد اما چند ساعت بعد از سوی خانواده اش تکذیب گردید.

 

 

Image result for محسن هاشمی کرونا

 

 

منبع: 
روزنامه های داخلی
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: