آخرین اخبار از ویروس کرونا را یکجا در اینجا ببینید:

ویدیو ویدیو‌های منتشر شده از ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ایران نشان می‌دهد او در نشست خبری دوشنبه صبح خود و همچنین در برنامه «‌گفت‌وگوی ویژه‌خبری»

ویدیو ویدیو‌های منتشر شده از ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ایران نشان می‌دهد او در نشست خبری دوشنبه صبح خود و همچنین در برنامه «‌گفت‌وگوی ویژه‌خبری» علائم ابتلا به کرونا داشت

اما نه تنها قرنطینه نشده بود بلکه در فضای عمومی حاضر شده بود. تست کرونای او امروز مثبت اعلام شد

 

 

 

ترکیه از قرنطینه ۱۳۲ سرنشین پرواز از تهران خبر داد

ایران اینترنشنال - فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه، اعلام کرد ۱۳۲ مسافر و خدمه یک پرواز خط هوایی ترکیش ایرلاینز را ۱۴ روز برای پیشگیری از کرونا در آنکارا قرنطینه می‌کند و از آنها تست این بیماری گرفته می‌شود.

همه مبتلایان به ویروس کرونا در کویت و بحرین از ایران آمده‌اند

کویت اعلام کرد ۸ نفر در این کشور مبتلا به ویروسکرونا هستند که همه آنها از ایران وارد کویت شده‌اند. بحرین نیز تایید کرده که هر ۶ مبتلا به کرونا در این کشور از ایران وارد شده‌اند.

ابتلای معاون وزیر بهداشت و محمود صادقی به کرونا

ساعتی پس از آن که خبر مثبت بودن تست کرونای ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ایران علنی شد، محمود صادقی نماینده تهران در مجلس نیز از مثبت بودن تست ابتلایش به ویروس کرونا خبر داد

اختصاصی ایران اینترنشنال: افزایش قربانیان کرونا به ۶۷ نفر

در پی ادامه شیوع بیماری کرونا در دست‌کم هشت استان ایران، منابع آگاه به ایران‌ اینترنشنال خبر دادند تعداد تلفات جانی این ویروس به ۶۷ نفر رسیده است. این در حالی است که آخرین آمار رسمی اعلام شده از سوی مقام‌های دولت ایران ۱۵ نفر است.

اگر چه برخی رسانه‌ها و همچنین کاربران در رسانه‌های اجتماعی همچنان خبر جان باختن شهروندان در شهرهای مختلف را منتشر می‌کنند، مقام‌های رسمی همچنان بسیاری از گزارش‌ها را رد می‌کنند

 

حسن روحانی: ایده قرنطینه شهرها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را ناشی از توطئه دشمنان برای هراس‌افکنی و به تعطیلی کشاندن کشور خواند:

ایران اینترنشنال: خبر فوت بازرگان قمی مبتلا به کرونا به دلیل برگزاری انتخابات اعلام نشد

یک منبع آگاه به ایران اینترنشنال گفت یک تاجر پوشاک که طی هفته‌های اخیر به چین رفته و به قم برگشته و آلوده به ویروس کرونا بوده، دو روز پیش از انتخابات جانش را از دست داده، اما این موضوع به دلایل سیاسی و به علت برگزاری انتخابات اعلام نشده است.

این منبع مطلع روز سه‌شنبه ششم اسفندماه در همین زمینه اظهار کرد: «قطعیت درباره ابتلای بازرگانی که با پرواز غیرمستقیم از چین به ایران و قم برگشته بوده، دو روز قبل از انتخابات محرز شد، اما به خاطر انتخابات و ملاحظات سیاسی این موضوع اعلام نشد.»

سعید نمکی،‌ وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی،‌ روز یکشنبه طی گفت‌وگویی با صداوسیما تایید کرد که این بازرگان با پرواز غیرمستقیم به چین رفته و به ایران بازگشته و سپس جانش را از دست داده بود

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: