درمان کرونا رایگان نیست!

سخنگوی وزارت بهداشت گفت تست اولیه کرونا برای بیماران کرونایی رایگان است اما خدمات، دارو و تجهیزات مورد استفاده برای درمان کرونا مجانی نیست و با بیماران دیگر فرقی ندارد. او افزود: مسئله درمان کرونا در هیچ جای دنیا مجانی نیست

 

سخنگوی وزارت بهداشت گفت تست اولیه کرونا برای بیماران کرونایی رایگان است اما خدمات، دارو و تجهیزات مورد استفاده برای درمان کرونا مجانی نیست و با بیماران دیگر فرقی ندارد. وی افزود که مسئله درمان کرونا در هیچ جای دنیا مجانی نیست

https://bit.ly/2QLu5ES

پایان خبر

 

 

 

مکمل:

این درحالیست که در روز دوشنبه گذشته باستناد خبر حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران گفته بود که اگر فردی بیماری کووید ۱۹ داشته باشد و تست آن مثبت شود با دستور وزیر بهداشت کلیه خدمات ارائه شده به این فرد رایگان خواهد بود. 
از طرفی در خبری دیگر که طی هفته های گذشته خبرگزاری تسنیم منتشر نموده بود آمده است:
آرش یلالی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان اعلام کرد: شایعات منتشر شده در مورد اخذ هزینه از بیماران مشکوک به کرونا صحت ندارد و آزمایش اولیه و همچنین درمان آن در تمام شهرهای کشور رایگان انجام می‌شود.

بهر تقدیر طبق معمول مشخص نیست که کدام مسئول راست میگوید. اظهارات ضد و نقیض فاحش ِ مسولان کشور در شرایط بحرانی ِ متفاوت مکرراً باعث ایجاد شبهات بسیاری شده که عملا میتواند راه سوء استفادههای گوناگون از مردم را هموار سازد. شاید بخاطر وجود این قبیل دلایل باشد که برخی معتقدند: در موارد مختلفی  "طبابت به تجارت" مبدل شده است!

https://tn.ai/2212591

https://bit.ly/39hNGTx

 

 

درمان کرونا رایگان نیست (+عکس)

منبع: 
جام جم
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درست است! درمان کرونا رایگان نیست! چرا که در سیستم سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران همه بیماری ها تنها یک دارو دارند و آن دارو هم پول است! در رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران اگر کسی پول داشته باشد و دچار سخت ترین بیماری ها هم شود درمان خواهد شد اما اگر کسی پول نداشته باشد با بیماری های ساده نیز آسیب خواهد دید! در رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران کارگران و رنجبران و دهقانانی که بیل و کلنگ و داس و چکش به دست گرفته و از بام تا شام کار می کنند اما حتی توان خریدن نان ساده را هم ندارند روشن است که از درمان و دارو نیز برخوردار نخواهند بود و دارو و درمان تنها از آن سرمایه داران و زرسالاران هستند!