آيا صداى ما شنيده خواهدشد؟ زندانيان سياسى بايد آزاد شوند، به ما پاسخ بدهند

شیوع کرونا در زندان ها
ابراز نگرانی خانواده های زندانیان «بیانیه ۱۴» از وضعیت نامعلوم زندان مشهد؛ در درون زندن وکیل آباد مشهد چه می گذرد!
از بازداشت غير قانونى امضاء كنندگان «بیانیه ۱۴» نفر حدود هشت ماه مى گذرد و حدود

 

 

شیوع کرونا در زندان ها
آيا صداى ما شنيده خواهدشد؟ زندانيان سياسى بايد آزاد شوند، به ما پاسخ بدهند عزيزان ما كجا هستند؟
****
ابراز نگرانی خانواده های زندانیان «بیانیه ۱۴» از وضعیت نامعلوم زندان مشهد؛ در درون زندن وکیل آباد مشهد چه می گذرد!
از بازداشت غير قانونى امضاء كنندگان «بیانیه ۱۴» نفر حدود هشت ماه مى گذرد و حدود يك ماه هم از صدور راى دادگاه تاييد نظر سپرى شده و متاسفانه هنوز به ايشان ابلاغ نشده تا بتوانند با حكم قطعى در خواست مرخصى بدهند.

امروز جمعه ۱۵ فروردین ۹۹ سومین روز است که عزیزان ما آقایان سید هاشم خواستار، محمد نوریزاد و محمد حسین سپهری و... ار زندان وکیل آباد مشهد تماس نگرفته اند.

از۲۳ بهمن که از اداره اطلاعات به زندان وکیل آباد منتقل شدند هیچ کدام از خانواده ها ملاقات حضوری نداشته ایم، ملاقات کابینی هم به علت وجود اپیدمی کرونا توسط خود عزیزان قطع شده به تلفن یک روز درمیان خرسند بودیم که آن هم الان سه روز است که قطع شده و متاسفانه خبرهای ضد و نقیضی که از زندان به گوش می رسد باعث نگرانی هر چه بیشتر ما خانواده های زندانیان شده است.

روز ۱۴ فروردین به ما اطلاع دادند که آقایان خواستار، نوریزاد، سپهری، جعفری و مرتضوی را از «بند شش یک» به نقطه نامعلومی مننتقل کرده اند. و هر چه با زندان وکیل آباد مشهد تماس می گیریم و از عزیزان زندانی می پرسیم هیج خبری نمی دهند.

از طرفی دیگر مطلع شدیم که شب گذشته چند نوبت ماموران گارد ضد شورش به داخل زندان یورش بردند والان هم خیابانها به سمت زندان مسدود است وگارد ضد شورش باتعدادزیادی ماشین مقابل زندان مستقر هستند
بنا بر اخبار دیگری که دریافت کردیم آقای جعفری مشکوک به بیماری کرونا است و تمامی این اخبار و عدم پاسخگویی مسئولان زندان بر نگرانیهای خانواده های زندانیان افزوده است.

خانواده های زندانیان بیانیه «استعفای علی خامنه ای و گذار از جمهوری اسلامی»

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: