خدای علی خامنه ای ننگ انسانیت است!

لعنت به تصور سیاه خامنه ای از خدا.

تصوری که علی خامنه ای از خدا دارد خدایی است که مردم را خر می کند، دولت را دروغگو و غارتگر و بی حیا بار می آورد. روشنفکران را خائن و دشمن و بیگانه پرست و شایسته زندان و اعدام می داند. 

 

 

در نظر من بیگانه پرستی و بیگانه دوستی و « بیگانه شناسی » بهترین راه رسیدن به خود ، و دور شدن از خدای خامنه ای است. و البته استفاده از واژه بیگانه در مورد انسان مزخرفترین کار ممکن است. واژه « دیگری » واژه مناسبی است.

 

خدای علی خامنه ای خدای اختلاسگر و مفتخوری است که میلیاردها دلار از فروش نفت را به بهانه فلسطین صرف مبارزه با آمریکا و اسراییل می کند. خوب می دانیم که خود فلسطینی ها و اعراب سعی می کنند با کشور اسراییل کنار آمده و در صلح زندگی کنند اما خدای خامنه ای کاسه داغ‌تر از آش شده است. خدای خامنه ای موجودی توسری زن و توسری خور است. به همان راحتی که توسری بر مردم فقیر ایران و سوریه می زند از چین و روسیه هم توسری می خورد. در قضیه اعتراض و هشدار دو سه سطری سفیر چین، خدای خامنه ای و نوچه های اصولگرایش آنچنان به ریدمان سیاسی افتادند که نمونه اش در تاریخ دیده نشده بود. خدای خامنه ای خدای اشغالگری است. به راحتی بر پیشانی نسل جوان شلیک می کند. به راحتی مردم خود را به کرونا مبتلا می سازد. به راحتی می کشد و چال می کند. خدای خامنه ای خدای مرگ و تباهی است. 

 

خدای علی خامنه ای با جن و شبح و تروریست ها حشر و نشر دارد. خرافاتی و خراباتی است. مثل مولوی و علی شریعتی با زبان نو شده جهالت، تحقیر عقلانیت را رواج می دهد. خدای خامنه ای جلوی تغییر عقاید را می گیرد و انسان را در حجره تقلید و اطاعت نگه می دارد. 

 

انسان را از دسترس خارج کرده و به دستبوسی عقده ها و عقیده های عقیم می فرستد. 

 

خدای علی خامنه ای آتش به اختیار است. قمه می کشد، اسید می پاشد، تصادفات ساختگی رقم می زند و البته ژن خوب دارد! 

 

خدای علی خامنه ای شارلاتان و شیاد و متجاوز است. ‌ برای حفظ سعید طوسی صدها پرونده را می بندد اما به راحتی و خونسردانه صدها مسافر هواپیما را با موشک پودر می سازد. 

 

من از خدا و امامان علی خامنه ای و به خصوص از مهر و تسبیح و انگشتربازی های خامنه ای به شدت متنفرم. 

 

خدای علی خامنه ای ننگ انسانیت است. 

 

خدای علی خامنه ای خود علی خامنه ای است. خود خود خود دیکتاتورش.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: