مشارکت باور نکردنی همسر استاندار انقلابی خوزستان در غارت نجومی هفت تپه!

او برای واردات ربات‌های صنعتی برای بردهای الکترونیکی نیشکر هفت‌تپه ۳۸۰ میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده در حالی که مجموع واردات بردهای الکترونیکی کل کشور از سال ۹۴ تا۹۷حدود ۵۱ میلیون دلار بوده است.همچنین در جلسه دادگاه اعلام شده که او ۵۰ هزار دلار و دو میلیون و ۵۰۰ هزار درهم امارات به رضا انصاری، از مدیران بانک مرکزی، رشوه داده است.

 

بر اساس اعلام قوه قضاییه، او متهم است که بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از شبکه بانکی کشور ارز دولتی دریافت کرده و در بازار به نرخ آزاد فروخته است.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی قوه قضاییه، او برای واردات ربات‌های صنعتی برای بردهای الکترونیکی نیشکر هفت‌تپه ۳۸۰ میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده در حالی که مجموع واردات بردهای الکترونیکی کل کشور از سال ۹۴ تا۹۷حدود ۵۱ میلیون دلار بوده است.

همچنین در جلسه دادگاه اعلام شده که او ۵۰ هزار دلار و دو میلیون و ۵۰۰ هزار درهم امارات به رضا انصاری، از مدیران بانک مرکزی، رشوه داده است.

بر اساس این گزارش اسدبیگی به‌واسطه شخصی به اسم علی اکبر میرزائی ۲۰۰ هزار دلار به همسر استاندار خوزستان رشوه داده است

همچنین همسر استاندار خوزستان اعتراف کرده که اسدبیگی برای یک سفر استاندار و خانواده‌اش ۲۵ هزار دلار هزینه کرده است.

با این حال اسدبیگی در دادگاه گفت که استاندار خوزستان «فرد متمولی است و چندین آزمایشگاه دارد و نیازی به ۲۵ هزار دلار من ندارد».

او گفته است: «من به آخر خط رسیدم. اینها می‌خواهند هفت تپه را از من بگیرند. بیایید از من بخرید. برخی بازپرس ها از من می‌پرسند آیا با دادستان کشور و پسرش رابطه مالی داری؟ به من می‌گویند با حجتی وزیر جهاد کشاورزی و جهانگیری معاون اول رابطه مالی داری. پس وقتی به دادستان کشور اتهام می‌زنید استاندار خوزستان جای خود دارد».

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: