زیربنای حکومت آخوندی مُردەپرستی و زندەکُشی است

با اینکه ابن الجوزی تقریباً در مورد همه چیز نوشته است، اما هرگز تصور نمی کرد که روزی مانند زمان ما فرا رسد، که در آن به مقبره عالمان و اهل تحقیق هم رحم نشود و قبر ایشان به پارکینگ اتومبیل تبدیل گردد.!
واقعا به خاطر تنها گرفتن 3000 دینار هزینه پارکینگ، مقبره دانشمند و محقق مسلمان "ابن الجوزی" در عراق نابود شد؟!
 در سواحل رودخانه دجله و در منطقه السنك، در نزدیکی انستیتوی مطالعات موسیقی، مقبره محقق مسلمان و موحد ـ ابن الجوزی ـ را کاملا برداشته اند. 
به گفته مسئولان محلی دولت عراق، این قبر مساحتی از زمین وقف را که اكنون تبدیل به یک پارکینگ اتومبیل شده است، گرفته بوده است و یک مانع اساسی محسوب می گشت.
 ابن الجوزی بیش از 300 اثر در موضوعات مختلف پزشکی، تاریخی، فقه،حدیث، تفسیر، زبان شناسی و زندگی نامه دارد.
 
 از مشهورترین کتابهای ابن الجوزی می شود به کتابهای " تلبس ابليس " و " صفوة الصفوة " و كتاب  "الحمقى و المغفلين " و كتاب اخبار الظراف و المتماجنين اشاره كرد.
 
 با اینکه ابن الجوزی تقریباً در مورد همه چیز نوشته است، اما هرگز تصور نمی کرد که روزی مانند زمان ما فرا رسد، که در آن به مقبره عالمان و اهل تحقیق هم رحم نشود و قبر ایشان به پارکینگ اتومبیل تبدیل گردد.!
بعد از اشغال عراق از سوی امریکا و به دست گرفتن قدرت از سوی مزدوران رژیم ولایت فقیه و شاگردان مکتب کلینی و خمینی، حتی مقابر مسلمانان موحد هم در امان نیستند. اما در مقابل، شاهد امام زاده سازی در کشور عراق نیز هستیم و این صنعت شیعی رونق فراوانی گرفته است و تقریبا در تمام شهرها و روستاهای عراق، گنبدهای سبز رنگ با چارچوبی طلائی و پر زرق و برق و با هزینه دولت آخوندی ایران و متٲسفانه از جیب و ثروت مردم ایران ساخته می شوند.
 
البته مرمت و نوسازی سایر بقاع متبرکه شیعیان و دیگر مکانهای که آخوندهای قبرپرست، معتقدند قوام دین شیعه و سیاست شیطنت صدور انقلاب خمینی بدانها وابسته است، از یک دهه پیش شروع شده بود.
آخوندها حتی با مردگان موحدین هم مشکل دارند و برای آنها فقط بت هایشان قابل احترام اند. در میان بت ها هم آنها که مایه خیر و برکت و ثروت اندوزی هستند، از اهمیت فوق العاده ای برخوردارند.
در حال حاضر در ایران تحت حاکمیت آخوندها، بیش از یازده هزار امام زاده دروغین وجود دارد. البته اماکن مذهبی مانند آستان قدس رضوی و حرم معصومه و عبدالعظیم از مراکز پردرآمد بوده و از نظر جلب و فریفتن مریدان ساده لوح نقشی بسیار حیاتی در حکومت آخوندی دارند.
 
به عقیده مراجع تقلید و آخوندهای طفیلی، تعطیلی بیش از دو ماه اماکن مذهبی و زیارتی در ایران و به علت ویروس کرونا، دشمن غیبی نظام و از سوی نیروهای اجنه طرح ریزی شده و همچو تحریم نفت از سوی امریکا تٲثیرگذار بوده و از موانع ظهور مهدی ارواحهم فدی٘ بشمار می رود.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: