ابراهیم رئیسی و داستان نمک گندیده !

فیلمی از بیژن قاسم زاده بازپرس شعبه دوم فرهنگ ورسانه به اتهام گرفتن رشوه (همون بازپرسی که دستور فیلترینگ تلگرام را داد و۸۵ میلیون ایرانی را از برنامه اجتماعی تلگرام محروم کرد.) اقای قاسم زاده شما را که دیدم یادآور فریادهای دلخراشی افتادم که بر سر من وبچه هام میزدی دردادسرای فرهنگ ورسانه هیچوقت فراموش نمیکنم که ایام عید بود من وبچه ها اومدیم به شما التماس کردیم که اجازه بدید بچه هام ده دقیقه باباشون رو ببینند

غلامرضا منصوری، قاضی پیشین قوه قضاییه متهم به دریافت رشوه ۵۰۰ هزار یورویی از«حسن نجفی»، متهم ردیف دوم پرونده اکبر طبری است که او هم  در کنار «مصطفی نیازی‌نیا»، پیش از آغاز این دادگاه از کشور خارج شده است.

حجت‌الاسلام غلامرضا منصوری در ویدیویی که روز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، هرچند تاریخ دقیق خروج خود از ایران را نگفته اما مدعی ‌شده است از سال گذشته از کشور خارج شده و در زمان خروج خود از طریق «فرودگاه امام خمینی»، هیچ پرونده قضایی نداشته است.

تاریخ خروج او از کشور به این دلیل اهمیت دارد که تیر ۱۳۹۸، اکبر طبری، متهم ردیف اول این پرونده دستگیر و رسیدگی به این پرونده آغاز شد. در صورتی که حجت‌الاسلام منصوری بعد از آغاز بررسی این پرونده از ایران رفته باشد، این پرسش مطرح می‌شود که چرا قوه قضاییه اجازه خروج این متهم را صادر کرده است.

او در آلمان به سر می‌برد و در کلینیک پروفسور «مجید سمیعی»، جراح مغز و اعصاب در حال درمان بوده است.

 

همسر آریوبرزن هستم همون زندانی سیاسی سابق

امروز کلیپی دیدم درفضای مجازی نمیدونم بگم متاثرم یانه
فیلمی از بیژن قاسم زاده بازپرس شعبه دوم فرهنگ ورسانه به اتهام گرفتن رشوه (همون بازپرسی که دستور فیلترینگ تلگرام را داد و۸۵ میلیون ایرانی را از برنامه اجتماعی تلگرام محروم کرد.) اقای قاسم زاده شما را که دیدم یادآور فریادهای دلخراشی افتادم که بر سر من وبچه هام میزدی دردادسرای فرهنگ ورسانه هیچوقت فراموش نمیکنم که ایام عید بود من وبچه ها اومدیم به شما التماس کردیم که اجازه بدید بچه هام ده دقیقه باباشون رو ببینند.

 
 
 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: