عقب نشینی ناگزیر ۵۰٪ ای حسن داعی درباره حمید نوری

امروز ۱۸ژوئن حسن داعی درمصاحبه با آقای علیرضا میبدی ازسخنان قبلی عقب نشینی کرد وحتی گفته پیشین خود:« حمید نوری را خود جمهوری‌ اسلامی در نبرد قدرت لو داده»!.» را تغییر داد و گفت:« و از کسانی که، اگر صادقانه در دادخواهی فعال هستند جای قدردانی دارد... و دعواهای سیاسی را نباید به این مسائل دخالت داد...»

 

حسن داعی اینبار مدعی شد که:« از یکماه و نیم  و  دو ماه پیش دو گزارش موثق از ایران دراین باره داشتم که این منابع تاکنون تمام خبرهایی که داده اند موثق بوده... و اشاره کردم که در دعوا ها و تصفیه حسابهای جناحی همدیگر را قربانی می کنند...» همچنین در پایان گفت:« این رو باز می خواستم تأکید کنم که  روی حرف هفته گذشته خودم اصرار دارم و در ضمن هیچ ربطی هم به داد خواهی نداره.»

آنطور که پیداست حسن داعی هر چه بیشتر در این باره توضیح بدهد بیشتر بر ابهامات خواهد افزود. زیرا ابهام نه در ذهن و بیان او  و یا مشکل در انتقال مطلب به بینندگان برنامه، بلکه در محتوای سخنان و مطلبی است که می خواهد بیان کند و گویا اینبار خود نیز با دست بستگی هایی در این باره مواجه است، و در کادر مشخص شده ای می تواند پاسخ بدهد.

از نکات  بسیار جالب توجه در این مصاحبه

واکنش مجری برنامه 

از آنجا که در مصاحبه پیشین به سکوت آقای میبدی در قبال سخنان حسن داعی انتقادتی شده بود که چرا مجری در برابر این سخن حسن داعی سکوت کرد و او را به چالش نکشید. در مصاحبه  امروز هنگامی که مجری برنامه آقای علیرضا میبدی نسبت به پاسخ حسن داعی سوال داشتند و گفتند:«‌ آقای داعی من هم اعتراض داشتم( البته این قسمت صدا زیاد مفهوم نیست اما من ده بار این قسمت را گوش کردم و کلمه اعتراض را تشخیص دادم). حسن داعی به سوال آقای میبدی توجهی نکرد و به سخنان خود ادامه داد؟، زیرا نمی خواست بیش از این درباره حمید نوری وارد بحث و  گفتگو ی دو طرفه بشود. همزمان در همین  لحظه صدای میکرفون  آقای علیرضا میبدی از استودیو قطع شد و آقای میبدی نگاهی به سمت چپ خود ( استودیو) کرد و حاکی از عدم رضایت قطع میکرفون بود، و  حسن داعی درباره موضوع دیگری به سخنانش ادامه داد. و در ادامه مصاحبه هم آقای میبدی سوال خود را پی گیری نکردند.

در این میان بسا تعجّب است که همیشه این مجری برنامه است که صحبت های میهمان را قطع می کند و نه بعکس، و یا میهمان برنامه تابع پاسخ به سوالات مجری برنامه است.

توضیح: بدلیل عدم آشنایی فنی و تکنیکی با مونتاژ فیلم و ویدئو،‌ ویدئو را باتلفن ضبط کرده ام:

 

ویدئو ضبط شده:

روی لینک کلیک کنید:

http://haghighatemana.com/%d8%b9%d9%82%d8%a8-%d9%86%d8%b4%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%a7%da%af%d8%b2%db%8c%d8%b1-%db%b5%db%b0%d9%aa-%db%8c-%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%b9%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%ad/

 

 

منبع: 
حقیقت مانا
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: